Taylor Lautner

Taylor Lautner outtake pro magazín „Teen Vogue“

27. ledna 2012 v 18:45 | alice

stepheniemeyerova.cz

New Outtake of Taylor Lautner from ‘In Style’ Photoshoot

3. února 2011 v 15:41 | Alice-Palice

Taylor hezu fotka

21. prosince 2010 v 16:06 | Alice-Palice
Ahojky tak tuhle fotku taylora určitě oceníte...i já si myslím že je hezká a to jsem team edward!!  =)))  I love Edward =)  škoda že Jackoba nehraje nějakej hnusnej herec protože pak by mi někdy i jackoba líto nebylo =))

New Taylor Lautner Interview – Says Kristen is a Great Kisser

29. listopadu 2010 v 16:57 | Alice-Palice

Je tu něco zvláštního, co tě pohání k úspěchu? Lidi kolem mě. Ty lidi miluju jako své přátele a svou rodinu. Jsou to oni, kdo mě pohání k úspěchu. Jaké to je se najednou stát slavným? Je to vzrušující. Tato sága se stala nejlepší platformou na zahájení mojí kariéry a to byla velká příležitost. Jsem za to vděčný, protože si natáčení užívám a pracuji s talentovanými lidmi. Co je to nejhorší na slávě? Je tu spousta dobrých i špatných věcí. Je zřejmé, že nedostatek soukromí
je špatný. Není normální, abyste šli ven a desítky aut s fotografy čekalo venku, zatímco vy si objednáváte kávu. Ale jak jsem řekl, je tu mnoho dobrých věcí a já se s tím hodlám smířit. Co děláš, abys zůstal stát nohama pevně na zemi? Odpovědí jsou rodinní příslušníci a přátelé, které už nějakou dobu znám. Je to naše práce, žijeme ve světě byznysu, ale potom se vracíme do normálu. Můžeme být slavní, ale nakonec jsou naše životy stejně normální jako kohokoliv jiného. Zůstáváme doma a nežijeme nějak vzrušující životy, jak si lidé myslí. Udržování rovnováhy v našich životech je důležité a to nesmím ztratit.
víc v cl.č
 
 

Reklama