other twilight

Entertainment Weekly vydává speciální číslo nazvané “Twilight: The Complete Journey”

31. srpna 2012 v 18:06 | Alice
Toto speciální vydání EW bude v prodeji od 2. října a předobědnat si jej můžete ZDE.

zdroj stepheniemeyerova.cz

Sága v průběhu času na obálkách časopisu “EW”

15. srpna 2012 v 9:47 | Alice
stepheniemeyerova.cz muj zdroj!

Pražský orchestr („The City of Prague“) vzdává hold „Twilight Sáze“

26. dubna 2012 v 21:42 | alice

Stephenie Meyer popřela, že by se zlobila na Lionsgate, kvůli prohlášení o pokračování Twilight ságy.

24. února 2012 v 11:09 | alice

undefined

V úterý, reportér magazínu Variety, Josh Dickey, odtweetoval zprávy, týkající se The Hunger games a Twilight ságy. V jednom z tweetů prohlásil, že se Stephenie Meyer na LG zlobí, kvůli jejich vyjádření o záměru natočit další Twilight film nebo seriál na základě Twilight ságy (článek najdete zde). Ve středu k tomu Stephenie na svých oficiálních stránkách napsala následující.
Zdravím všechny,
Jen chci vyjasnit šířící se fámy. Nemám absolutně žádný problém s nikým v Lionsgate. Jsem daleka jakýchkoli negativních pocitů, vlastně je to velice příjemný pocit, vědět že, jak Lionsgate, tak Summit, by rádi natočili další Twilight film, kdybych se někdy rozhodla napsat další Twilight knihu. Takže, děkuji za podporu, Lionsgate i Summitu. Těším se na první spolupráci s novými přáteli z Lionsgate a na další spolupráci se starými přáteli z Summit!
Steph
February 22, 2012
Hey all,
Just wanted to clear up a little rumor making the rounds. I have absolutely no issues with anyone at Lionsgate. Far from being a negative thing, it's actually a very nice feeling to know that both Lionsgate and Summit would like to make another Twilight movie if I were ever to write another Twilight book. So, thanks for the support, Lionsgate and Summit. I look forward to working for the first time with new friends at Lionsgate and working again with my old friends at Summit!
Steph

The Twilight Saga v nominováni na Kid’s Choice Awards

19. února 2012 v 18:17 | alice


Nominace na KCA jsou známy a k naši velké radosti jsou mezi nominovanými Kristen Stewart, Talor Lautner a The Twilight Sága, jako knižní série! Nominováni jsou v těchto kategoriích:
Favourite Movie Actress: Kristen Stewart
Favourite Buttkicker: Taylor Lautner
Favourite Book: Twilight série
Všechny nominace najdete ZDE.

Stephenie Meyer po více jak roce updatovala svoje stárnky!

16. února 2012 v 21:15 | alice

undefinedStephenie Meyer před pár dny aktualizovala, po více než roce, svoje webové stránky. Podělila se o informace o každém ze svých projektů, na kterých pracuje, nebo pracovala: Breaking Dawn 1&2, Hostiteli i Austenlandu.
Ve svém vstupu, píše o svých oblíbených momentech z natáčení filmu Breaking Dawn (obou částí) a také popisuje aktuální stav The Twilight Saga: Breaking Dawn - část 2.
Naznačil, že její další velký projekt jí brzy zase přiměje položit prsty na klávesnici. Zatím se napsala pět románů, jednu novelu a jednoho průvodce, ale fanoušci chtějí stále více. Je dobré slyšet, že se zase brzy vrátí k psaní, ne?
"Tohle je velice dobrá vizualizace toho, kde jsem trávila poslední rok. Všimněte si třinácti vrstev ochrany proti povětrnostním vlivům. Podle mých velmi omezených zkušenosti, sledováním tvorby filmů, je to téměř vždy chladný a vlhký business."
Protože jsem byla tak dlouho pryč, myslela jsem, že bych mohla napsat malou esej o svém "letním pobytu" pro ty kdo by měli zájem. Ve skutečnosti je to vlastně esej "Můj minulý celý rok ztrávený natáčením filmů", s občasnými ilustracemi z fotek dělaných telefonem.
Rozčlenila jsem tuto esej do tří samostatných stránek, stejně jako můj čas je rozložen do několika různých projektů. Kliknutím na odkazy navštívíte stránky, které vás zajímají:
Kousek z toho co Steph napsala o aktuálním stavu Breaking Dawn pt. 2:
Právě teď je Breaking Dawn 2 upravován a přidávají se k němu speciální efekty. Pořád se pracuje na některých komplikovaných efektech, děláme věci, které nebyli nikdy předtím udělány. Viděla jsem zatím jen několik scén a všechny naprosto úžasné. Bill Condon je tak talentovaný. Byla jsem tam, viděl jak se všechno natáčelo, ale i tak jsem pokaždé ještě překvapena, jak je schopný to spojit v něco víc než jen shrnutí částí.

Pokud budete mít zájem může pro vás přeložit celé články, které Steph napsala k jejím projektům, ale jen když bude zájem. O překlady si napište do komentů!

Twilight Sága GIF – úvod filmu Twilight, New moon, Eclipse, Breaking dawn Part 1

14. února 2012 v 17:11 | alice

stepheniemeyerova.cz

Twilight sága: Druhou částí Rozbřesku to zřejmě neskončí

15. ledna 2012 v 9:52 | alice

Ať už se vám to líbí nebo ne, Twilight sága je veleúspěšnou filmovou sérií, která má miliony fanoušků a hlavně stamiliony dolarů na kontě.
V listopadu se do kin chystá poslední díl, respektive druhá polovina závěrečné části nazvané Rozbřesk a tak se samozřejmě přemýšlí, co dál.
To už ovšem nebude jen v rukou filmového studia Summit, které za Twilight stojí, ale Lionsgate, které Summit studio za více než 400 milionů odkoupilo. A zřejmě tak bude na hlavounech Lionsgate, aby rozhodli, co bude s Twilight dál.
Výkonný ředitel Lionsgate John Feltheimer prohlásil, že v Lionsgate nemají pocit, že Twilight bude s Rozbřeskem u konce. Hodlají pokračovat, ať už v podobě filmů nebo televizního projektu.
Feltheimer věří, že výdělky druhé části Rozbřesku se vyšplhají přes 700 milionů dolarů z celého světě a předpokládá, že takhle úspěšný projekt nebude dlouho ležet u ledu.
Neuvádí, jak si přesně představuje další vývoj série, zda si objednají nové knihy, pustí se do rebootu v horizontu pár let (což už je dnes docela běžné) nebo skutečně vznikne seriál, ale prostě a jednoduše chtějí pokračovat, takže upíři se budou třpytit dál a vlkodlaci budou posilovat ještě intenzivněji.
Zdroj: www.gorilla.cz
A co si myslíte vy? Měl by se natočit Twilight seriál? A co remake, nebo nové filmy, měli by jste zájem? Když ano, koho by jste rádi viděli v hlavních rolích?

stepheniemeyerova.cz

Momentky z Twilight sagy...

14. ledna 2012 v 11:38 | alice
Beautiful angle from the meadow scene in Eclipse!
Great angle from Twilight

Udělejte si nový design svého počítačového miláčka

6. ledna 2012 v 19:08 | alice

Možnost zakoupení ZDE : E-Bay

stepheniemeyerova.cz

Bella and Edward video - Turning page

3. ledna 2012 v 17:36 | alice
Tenhle song miluju...a je k tomu i krásné video :)


více v cel. článku

Fanmade videa k Twilight Sáze

3. ledna 2012 v 16:35 | aliceFanmade videa k Sáze + ROBSTEN

16. prosince 2011 v 18:05 | alice
stepheniemeyerova.cz

Kolekce luxusních šperků inspirovaná Twilight Ságou od „Rogers & Hollands“

25. listopadu 2011 v 19:03 | alice

stepheniemeyerova.cz

Stephenie adresa

27. října 2011 v 17:23 | alice-palice
Steph - adresa:
Stephenie Meyer
c/o Author Mail
Little, Brown and Company
237 Park Avenue
New York, NY 10017

Evoluce Edwarda a Belly(Stmívání až Rozbřesk)

23. října 2011 v 12:18 | alice-palice
Je vidět-změna je =) Nevím, kde se mi líběj více =) Co vy?

Sága Stmívání - Oficiální ilustrovaný průvodce

20. května 2011 v 15:43 | alice-palice
Nakladatel:Egmont
Počet stran:544
Vazba:Vázaný
Formát:-
Vydáno:2011/06
Dostupnost:Titul by měl vyjít 9.6.2011, do vydání zbývá 20 dní.


--------
EW má z něj dvě exluzivní fotky. Na jedné je nákres, jak by měla Bella vypadat jako upírka a na druhé nákres jejích svatebních šatů.

Photobucket

Official Illustrated Guide in Brasil

20. dubna 2011 v 19:49 | alice-palice
Ilustrovaný průvodce twilight ságaou (Brazílie)
Photobucket
hannah-montana-twilight.Blog.cz

The Official Illustrated Guide'

18. dubna 2011 v 14:55 | alice-palice
Fotky z oficiálního ILUSTROVANÉHO průvodce celou ságou
PhotobucketPhotobucket
Photobucket Photobucket Photobucket PhotobucketPhotobucketPhotobucket
Photobucket
Photobucket
imagebam.com imagebam.com
hannah-montana-twilight

PNGs

7. dubna 2011 v 19:41 | alice-palice

 
 

Reklama