news robsten

Držte jí palce! Nevěrná Kristen Stewart má měsíc na záchranu vztahu s Robertem Pattinsonem

29. září 2012 v 9:09 | alice
Kristen Stewart a Robert Pattinson zkouší, zda jim to spolu napodruhé vyjde.
Kristen Stewart a Robert Pattinson zkouší, zda jim to spolu napodruhé vyjde.

I přesto, že tomu už nikdo nevěřil, jsou známí herci Robert Pattinson (26) a Kristen Stewart (22) opět spolu. Představitel role upíra Edwarda z Twilight ságy byl sice svou partnerkou údajně podveden, ale nakonec ji po dlouhém přemýšlení vzal na milost. Prý zatím ale jen na měsíc.
"Robert měl hodně času, aby přemýšlel o tom, co se stalo. Pořád ho to bolí. Také si uvědomuje, jak je pro něj Kristen důležitá. Varoval ji, že je možné, že jí nedokáže odpustit a zapomenout. Ale souhlasil s tím, že jí dá měsíc a pak se uvidí, jak jim to bude fungovat. Když to nepůjde, rozejdou se," uvedl Pattinsonův kamarád.
Herci spolu údajně nebydlí, ale každý den se schází. Snaží se nic neuspěchat a chovat se, jako by byli kamarády.
zdroj: super.cz

Odpustil jí! Robert Pattinson a Kristen Stewart jsou zase spolu

18. září 2012 v 19:35 | Alice
Kristen Stewart a Robert Pattinson opět tvoří pár.
Kristen Stewart a Robert Pattinson opět tvoří pár.fotobanka Profimedia

Odpustil jí! Robert Pattinson a Kristen Stewart jsou zase spolu

18. září 2012 11:59
Vztah Kristen Stewart (22) a Roberta Pattinsona (26) se zdál byt ztracený. Vypadalo to, že pohledný herec své přítelkyni a herecké kolegyni nevěru s režisérem Rupertem Sandersem neodpustí, naštěstí to ale dopadlo jinak. Robert dal půvabné představitelce Belly Swan z Twilight ságy šanci.
Kristen se prý Robertovi omluvila a přísahala, že se Sandersem nespala. "Rozhodli se, že bez sebe nemůžou být. Kristen Robertovi vylila srdce a řekla mu, že to bylo jedinkrát a byla to velká chyba," napsal britský The Sun.
Slavný pár se teď stěhuje do Los Angeles a doufá, že se jim podaří jejich vztah obnovit.
"Po mnoha dlouhých plačtivých rozhovorech to vyřešili. Robert vidí, jak toho Kristen upřímně lituje a zcela jí odpustil. Opravdu milují jeden druhého," dodal The Sun.

ROBERT PATTINSON PRODÁVÁ DŮM, VE KTERÉM ŽIL S KRISTEN STEWART

30. srpna 2012 v 21:52 | alice

ROBERT PATTINSON PRODÁVÁ DŮM, VE KTERÉM ŽIL S KRISTEN STEWART

STARS: Robert Pattinson prodává dům, ve kterém žil s Kristen Stewart - foto
Zdroj: isifa.com
Robert Pattinson prodává dům v Los Angeles, ve kterém žil s Kristen Stewart skoro jeden rok.
Šestadvacetiletý Robert trvá na tom, že je v domě, který má hodnotu šesti a půl milionů dolarů, příliš mnoho vzpomínek na krásnou hnědovlásku, která se minulý měsíc přiznala k románku se ženatým režisérem Rupertem Sandersem.
Zdroj prozradil: "Robert řekl, že je tam příliš mnoho vzpomínek."

Veškerý majetek Roberta je z domu, který koupil v září minulého roku, pryč - ale Kristen, která střídavě pobývala v Burbanku v Kalifornii a ve Woodland Hills v Los Angeles, se z domu ještě oficiálně neodstěhovala.

Dům, mezi jehož předchozí vlastníky patří například herec ze seriálu Pohotovost Noah Wylie, je na svých jedna a půl akrech půdy obklopen krásnými zahradami a nachází se v něm i promítací sál pro sto padesát osob.

I když se Robert s Kristen zatím nesetkal tváří v tvář, už spolu několikrát mluvili a Robert prý na Kristen neustále myslí.
Zdroj vysvětluje: "Rob k ní necítí žádnou nenávist a není na ní naštvaný... prostě jen nechápe, proč to udělala. Miluje ji a neustále na ni myslí."

Přátelé slavného páru také odhalili, že Rob s Kristen mají blízko k tomu, aby se osobně setkali a snažili se napravit svůj skoro čtyřletý vztah.
zdroj Bravo.cz

ROBERT PATTINSON JE PŘIPRAVEN SETKAT SE S KRISTEN STEWART

30. srpna 2012 v 21:40 | Alice

STARS: Robert Pattinson je připraven setkat se s Kristen Stewart - foto
Zdroj: BRavo.cz
Šestadvacetiletého herce hluboce ranilo, když se jeho přítelkyně přiznala k románku se ženatým režisérem Rupertem Sandersem.
Jeho přátelé ale tvrdí, že Robert už věří, že byl románek jenom "chvilkovou nerozvážností", a je připravený se s Kristen setkat tváří v tvář.
Zdroj prozradil: "Mluvili spolu po telefonu asi hodinu. Bylo to velice emocionální. Kristen ho prosila, aby se setkali tváří v tvář a mohli si promluvit. Zřejmě Roba přesvědčila, protože s tím souhlasil. I když Kristen udělala stašlivou chybu, Rob jen tak nemůže vypnout svoje pocity. Kristen opravdu miloval a já si myslím, že teď už věří, že se jednalo jen o chvilkovou nerozvážnost - krátkou, médii propíranou záležitostí, která se už nikdy nestane. V Robových očích byla Kristen svedena a není jí to jen líto, ale je naprosto zničená tím, co udělala."

I kdyby dal Rob jejich skoro čtyřletému vztahu druhou šanci, určitě by se chtěl s Kristen dohodnout na nějakých pravidlech.
Zdroj dodal časopisu LOOK: "Pokud jí Rob vezme zpátky, určitě to bude za určitých podmínek. Kristen by musela trávit víc času v jeho rodném Londýně. Také by rád převzal způsob, jakým pracují Angelina Jolie a Brad Pitt - ti se v natáčení filmů střídají, takže často můžou být spolu."

Zdroj blízký Kristen nedávno řekl serveru Showbizspy.com: "Kristen je jako uzlíček nervů. Přežívá na cigaretách, energickém drinku Red Bull bez cukru a občasném sáčku bramborových lupínků. Ukryla se v losangelském domě jejího kamárada, vypadá bledě a vyčerpaně. Když se jí někdo snaží přinutit, aby snědla alespoň malou misku polévky, tvrdí, že právě něco snědla (což není pravda), nebo je jí špatně od žaludku, a stejně by v sobě nic neudržela."Můj zdroj- moje affs: ZDE

starší články v celém článku

Kristen Stewart a Robert Pattinson se spolu neobjeví na MTV VMA 2012

18. srpna 2012 v 19:18 | Alice

Kristen Stewart a Robert Pattinson se udajně měli společně s Taylorem Lautnerem objevit na nadcházejících MTV Video Music Awards. Ale podle Gossip Copu, k žádnému "nepříjemnému" setkání mezi Twilight hvězdami nedojde.
Toronto International Film Festival potvrdil, že se Kristen Stewart zůčastní jejich filmového festivalu, který probíhá od 6. do 16. září, aby podpořila svůj nejnovější film "On the Road". Což v praxi znamená, že jí nejspíš nezbude čas na MTV VMA v Los Angeles.
Gossip Cop na základě zdroje z MTV, také přišel s informací že, účast Roberta Pattinsona, na slavnostním udílení cen, nebyla nikdy oficiálně potvrzena.
Takže zatímco Kristen rozhodně nebude na VMA, Robert by se tam klidně ukázat mohl, rozhodnutí padne teprve několik dní před akcí.
Jinými slovy, Robsten kolize, jež se bulvární plátky nemohou dočkat se nekoná - alespoň ne v Staples Center příští měsíc.

zdroj- stepheniemeyerova.cz

Scan časopisu TV max (Česká Republika) o zlomeném srdce Roberta Pattinsona

15. srpna 2012 v 9:42 | Alice
Hannah naskenovala článek o Robertovi z časopisu TV Max


ZDROJ - Naskenovala: http://hannah-montana-twilight.cz/ !!!

Rozchod Robsten, Chuckesmee, a rozdílný konec BD2 vůči knize

15. srpna 2012 v 9:29 | Alice
- to vše najdete v překladu článku z nenjnovějšího vydání EW
imagebam.com
NAVŽDY - toto slovo a pojem znamená v Twilight vesmíru velmi mnoho.
"Navždy"je hlavním sloganem prvních posterů pro Breaking Dawn Part 2, stejně jako metou posledního pokračování tohoto velkolepého projektu: věčné "žili šťastně až navěky" pro Bellu, Edwarda a Jacoba. Diváci, kteří sledovali toto trio s nesmírnou oddaností od prvního filmu v roce 2008 neočekávají nic méně.
Ve skutečném životě však dokáže být věčnost prchavá. Fotky, líbajících se Kristen Stewart a Ruperta Sanderse (režiséra Sněhurky a Lovce), které se 24. července dostaly na veřejnost, vybičovali média téměř do hysterie. Hned potom vydala herečka oficiální omluvu, která byla především nasměrována k jejímu (nikdy předtím na veřejnosti nepřiznanému) příteli Robertu Pattinsonovi: "Tento chvilkový omyl ohrozil tu nejdůležitější věc v mém životě, člověka, kterého si v životě nejvíce vážím a miluji, Roba. Miluji ho, miluji ho, moc mě to mrzí." A právě to rozpoutalo ještě větší rozruch.

Nevěra Kristen Stewart s režisérem filmu SWATH?

6. srpna 2012 v 23:37 | alice
adminka Hannah vám na steam nahrála video o nevěře Kristen V ČEŠTINĚ

Reportáž z VIP zpráv z 27.7.2012
 • Kristen Stewart a režisér Rupert Sanders se veřejně omluvili za nevěru

Pár okamžiků touhy výměnou za rozpad rodiny a dalšího slibně se vyvíjejícího vztahu? Režisér Rupert Sanders (41) a herečka Kristen Stewart (22) neovládli vzájemnou přitažlivost a začali si spolu milostný románek i přesto, že Sanders má doma krásnou manželku a dvě malé děti a Kristen si buduje vztah se svým hereckým kolegou Robertem Pattinsonem (26). Oba nyní vyšli s pravdou ven a vše přiznali. Jejich omluvy neberou konce, budou ale stačit? --VÍCE--

 • Totálně jsi mě ponížila, řekl Robert Pattinson nevěrné Kristen Stewart a odstěhoval se z jejich domu


Kristen Stewart (22) z nevěry s režisérem Rupertem Sandersem (41) rozhodně nevyjde hladce. Veřejné omluvy, kajícné chování a sliby, že už se to nikdy nebude opakovat, na zlomené srdce Roberta Pattinsona (26) nejspíš nestačí. Podle posledních informací Robert již opustit jejich společný dům v Los Angeles a odstěhoval se neznámo kam. --VÍCE--

Spousta fanoušků se bouří proti tomu že US Weekly udělal ze všech fotek fotomontáže (jako třeba tady). Ale připadají vám tyto paparazzi fotky jako fotomontáž? (na fotce je auto Kristen - mini cooper)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com
Video od fanoušků kteří podporují Robsten aby zůstali spolu a byli SILNÍ!

Původní článek o nevěře z US Weekly

US Weekly: Kristen Stewart, Robert Pattinson se změnila

US Weekly: Kristen Stewart, Robert Pattinson se změnila

US Weekly: Kristen Stewart, Robert Pattinson se změnila

US Weekly: Kristen Stewart, Robert Pattinson se změnila

US Weekly: Kristen Stewart, Robert Pattinson se změnila

US Weekly: Kristen Stewart, Robert Pattinson se změnila

US Weekly: Kristen Stewart, Robert Pattinson se změnila

US Weekly: Kristen Stewart, Robert Pattinson se změnila
muj zdroj- hannah-montana-twilight.cz kopíruj jen s jejím zdrojem!!

Opět se objevil na drbárně SUPER.cz článek : Věděli jste to? Robert Pattinson chtěl Kristen Stewart před nevěrou požádat o ruku

6. srpna 2012 v 23:03 | Alice
Podle posledních informací deníku Mirror měla být žádost o ruku Kristen Stewart (22) otázkou pár týdnů. Zamilovaný Robert Pattinson (26) si s hereckou kolegyní z Twilight ságy maloval růžovou budoucnost, když přišla nečekaná ledová sprcha v podobě její nevěry s režisérem Rupertem Sandersem (41).
Herec chtěl údajně ještě během léta před Kristen romanticky pokleknout a navléknout jí prsten, který by symbolizoval jejich spojení.
Dnes je všechno jinak a z domu, kde oba milenci bydleli, stěhováci odvážejí Robertovy věci.
"Robert doufal, že si vezme Kristen a už připravoval všechny náležitosti, než jej podvedla. Koupil také dům v Los Angeles a věřil, že tam s ní zůstane na dlouho,"… sdělil zdroj z hercova okolí.
Přestože se Kristen Robertovi v jednom kuse omlouvá, a to dokonce i veřejně, Pattinson je neoblomný. Definitivní rozchod sice nepotvrdil a ještě minulý týden říkal, že není stoprocentně rozhodnutý, zda Stewart nedá druhou šanci, okolnosti tomu však příliš nenasvědčují. Dvojice spolu prý komunikuje pouze prostřednictvím textových zpráv. ■

muj zdroj: stepheniemeyerova.cz

Články o údajné nevěře Kristen Stewart

29. července 2012 v 22:16 | Alice
Píši o údajné nevěře, protože přeci víte, co si bulvár dokáže vymyslet a v TOMHLE případě doufám, že je všechno jen FAKE.
V tomto článku jsou fotky, ze kterých se mohly všechny fotky vytvořit photoshopem...
Už mě tenhle bulvár začíná fakt štvát. Doufám, že i tenhle článek je FAKE, protože Rob a Kris jsou prostě pár, který k sobě patří..Myslíte, že je tohle všechno pravda nebo ne? - můj komentář 1. Zprávy pro dotaz Robert Pattinson se odstěhoval


  1. Totálně jsi mě ponížila, řekl Robert Pattinson nevěrné Kristen Stewart aodstěhoval se z jejich domu
   Super.cz‎ - před 7 hodinami
   Kristen Stewart (22) z nevěry s režisérem Rupertem Sandersem (41) rozhodně nevyjde hladce. Veřejné omluvy, kajícné chování a sliby, že už...
 2. Milenci z Twilight Pattinson a Stewart: Za nevěru rozchod, upír se ...

  prask.nova.cz/.../milenci-z-twilight-pattison-a-stewart-za-neveru-rozc...
  Před 2 dny - Hvězdy a milenci z upírské ságy Twilight Robert Pattinson (26) a Kristen Stewart ... Pattinson se odstěhoval z domu za šest miliónů dolarů v Los ...
 3. Pattinson se odstěhoval z domu, který sdílel s Kristen Stewartovou ...

  web.volny.cz/.../pattinson-se-odstehoval-z-domu-ktery-sdilel-s-kriste...
  Před 2 dny - Jeden z nejslavnějších hereckých párů Hollywoodu se dost možná rozpadá. Robert Pattinson (26) se odstěhoval od Kristen Stewartové (22).
 4. Totálně jsi mě ponížila, řekl Robert Pattinson ... - MojeCelebrity.cz

  www.mojecelebrity.cz/.../totalne-jsi-me-ponizila-rekl-robert-pattinson...
  Kristen Stewart (22) z nevěry s režisérem Rupertem Sandersem (41) rozhodně nevyjde hladce. Veřejné omluvy, kajícné chování a sliby, že už se to nikdy ...
 5. Totálně jsi mě ponížila, řekl Robert Pattinson nevěrné ... - Paparazzi.cz

  www.paparazzi.cz/?clanek...robert-pattinson...odstehoval...
  před 6 hodinami - Totálně jsi mě ponížila, řekl Robert Pattinson nevěrné Kristen Stewart a odstěhoval se z jejich domu. Kristen Stewart (22) z nevěry s režisérem ...
 6. Podvedený Robert se odstěhoval od nevěrné Kristen | SuperSpy.cz

  www.superspy.cz/.../15195-podvedeny-robert-se-odstehoval-od-nev...
  Před 1 dnem - Robert Pattinson se o nevěře své přítelkyně Kristen Stewart ... Neváhal poté ani minutu, sbalil si věci ve společném bytě, a odstěhoval se pryč.
 7. Totálně jsi mě ponížila, řekl Robert Pattinson ... - Články - Kečtení.cz

  clanky.kecteni.cz/772204-totalne-jsi-me-ponizila-rekl-robert-pattinso...
  před 7 hodinami - Informace o Totálně jsi mě ponížila, řekl Robert Pattinson nevěrné Kristen Stewart a odstěhoval se z jejich domu a další podobné články na ...
 8. Upír Pattinson si sbalil kufry! Kristen Stewart ho prosí o druhou šanci ...

  www.blesk.cz/.../upir-pattinson-si-sbalil-kufry-kristen-stewart-ho-pro...
  Před 2 dny - Veřejné omluvy a uplakané oči na herce ale neplatí. Robert Pattinson si totiž sbalil kufry a od Kristen se odstěhoval. V jejich luxusním sídle v LA ...

  Totálně jsi mě ponížila, řekl Robert Pattinson nevěrné Kristen Stewart a odstěhoval se z jejich domu

  Kristen Stewart (22) z nevěry s režisérem Rupertem Sandersem (41) rozhodně nevyjde hladce. Veřejné omluvy, kajícné chování a sliby, že už se to nikdy nebude opakovat, na zlomené srdce Roberta Pattinsona (26) nejspíš nestačí. Podle posledních informací Robert již opustit jejich společný dům v Los Angeles a odstěhoval se neznámo kam.
  29.07.2012 14:20
  Osobnosti: Robert Pattinson (135 článků) , Kristen Stewart (76 článků)

  Podobné články

  Promluvíme si jako chlap s chlapem! Vzkazuje upír Pattinson milenci své Kristen

  Robert Pattinson (26) má bezpochyby zlomené srdce z románku své partnerky Kristen Stewart (22) se ženatým režisérem Rupertem Sandersem (41). S Kristen mluvit odmítá, místo toho si chce promluvit jako chlap s chlapem s milencem své přítelkyně.
  28.07.2012 15:35 |

  podobné články

  Osobnosti: Robert Pattinson , Kristen Stewart

  Upír Pattinson si sbalil kufry! Kristen Stewart ho prosí o druhou šanci

  Zdá se, že jednorázový flirt se herečce Kristen Stewart (22) opravdu nevyplatil. Její současný přítel Robert Pattinson (26) totiž nevěru jen těžko zvládá a váha, zda má dát krásce druhou šanci. Kristen ho prý naprosto ponížila, a tak se od ní odstěhoval.
  27.07.2012 18:30 |

  podobné články

  Osobnosti: Robert Pattinson (135 článků) , Kristen Stewart (76 článků)

  Nevěrná Kristen Stewart: Pattinsona podvedla s ženáčem

  Hvězda ságy Stmívání herečka Kristen Stewart (22) byla nevěrná. Svému partnerovi zahnula s ženatým režisérem Rupertem Sandersem.
  26.07.2012 12:35 |

  podobné články

  Osobnosti: Kristen Stewart

  Robert Pattinson & Kristen Stewart: Konec upíří lásky!

  Jejich láska byla jako z pohádky. Poznali se při natáčení filmu Stmívání, kde hráli partnery. A stali se jimi i ve skutečném životě! Po čtyřech letech dostal ale vztah herců Kristen Stewart (22) a Roberta Pattinsona (26) ránu do týla!
  29.07.2012 05:10 |

  podobné články

  Osobnosti: Robert Pattinson , Kristen Stewart ¨

Dnes se na webu SUPER.cz objevil další článek : “Totálně jsi mě ponížila,”….. řekl Robert Pattinson nevěrné Kristen Stewart a odstěhoval se z jejich domu…

29. července 2012 v 21:40 | Alice
Můj komentář:
Ach néé, jen doufám, že je to celé výmysl, a že vztah Roba a Kris dopadne dobře...vždyt je to tak krásný přímo vysněný pár... :( :(


Kristen Stewart (22) z nevěry s režisérem Rupertem Sandersem (41) rozhodně nevyjde hladce. Veřejné omluvy, kajícné chování a sliby, že už se to nikdy nebude opakovat, na zlomené srdce Roberta Pattinsona (26) nejspíš nestačí.
Podle posledních informací Robert již opustit jejich společný dům v Los Angeles a odstěhoval se neznámo kam. Robert Pattinson and Kristen Stewart joins the Twilight Breaking Dawn cast at Comic-Con
"Robert je zdrcen a hluboce raněn. Mluvili spolu po telefonu a řekl, že ho totálně ponížila. Veškerá důvěra je pryč,"
uvedl zdroj blízký herci z Twilight ságy. Pattinson prý také nemohl uvěřit svým uším, když mu Kristen řekla, že šlo jen o jednorázový flirt.
Zatím není jasné, kdy se herec o aféře své partnerky s ženatým režisérem a otcem dvou malých dětí dozvěděl. Sám však prý chtěl, aby se Kristen veřejně omluvila, a ta souhlasila.
"Robert chtěl, aby se svět dozvěděl, že on neudělal nic špatného a že Kristen z něj udělala veřejně hlupáka. Ještě pořád nemůže pochopit, proč ho podváděla. Ona ho prosí o další šanci, ale Robert se ještě nerozhodl," …dodal zdroj. ■


zdroj- web, kde jsem našla tento článek
web super.cz, kde je článek

KRISTEN STEWART – Oběť nebo nevěrná?…článek: PRO a PROTI….

28. července 2012 v 17:13 | alice
Takže tento článek jsem zkopírovala od mého častého zdroje: stepheniemeyerova.cz,
ale jinak je to od jisté Katie z webu: best.actresses.blog.cz, takže kopírujte radši s oběma zdroji,
at s tím nikdo nemá problém :)

Jinak zdravím všechny affska...bohužel mi ale tento článek trval uveřejnit asi hodinu, protože mám děsně spomalený net a stránka se načítá hrozně pomalu a někdy se ani nenačte celá :(


Včera po celém světě zasáhla fanoušky zpráva, v nejnovější čísle US Weekly : "Kristen (Stewart) podvádí Roba (Pattinsona)."
V časopise jsou také k dohledání i "exkluzivní fotky," na kterých je možné vidět, jak se Kristen objímá se svým údajným milencem, kterým je režisér filmu Sněhurka a lovec, Rupert Sanders.
Díky této kauze došlo k tomu, že se fanoušci Kristen nebo Roberta, začali hádat jeden s druhým a několik z nich dokonce napsalo, že po tomhle už dál nedokáži nebo nechtějí být Kristeninými fanoušky.
PROČ…. by měl mít časopis US Weekly pravdu…
- V prvé řadě jsou tu fotky, které byly k vidění v časopise. Když se podíváte na skeny v první moment si určitě pomyslíte, že ty fotky jsou pravé…
- předtím, než Liberty Ross (manželka Ruperta Sanderse) zrušila svůj profil na twitteru, zanechala tam několik záludných zpráv…
1. Fotku opilé Sněhurky se zprávou: Po tom všem není tak pěkná nebo čístá…
2. Dále je tu zpráva, kterou Liberty "retweetla": Někdy se musí dobré věci rozpadnout, aby ty lepší zůstaly navěky. - citace Marilyn Monroe
3. Její poslední zpráva na twitteru bylo 'Wow' zda to však souvisí s touhle kauzou…to nikdo říct nemůže.
Magazín People se údajně dostalo oficiální prohlášení od samotné Kristen:
"Je mi hluboce líto bolesti a nepříjemností, které jsem způsobila svým nejbližším. Tato chvilková nerozvážnost ohrozila tu nejdůležitější věc v mém životě, osobu, kterou miluju a respektuju, Roba. Miluju ho, miluju ho, je mi to moc líto."

PROTI …. proč si myslíme, že je tohle všechno jedna velká LEŽ :
- Tak v prvé řadě tu máme několik fotek, které dokazují, že "exkluzivní" fotky, které dostal US Weekly, byly upravené photoshopem. Snímek z titulky - první, co nás všechny asi zarazilo bylo to, že Kristen chybělo ucho…

Nějaké španělské fanynky však udělaly něco jako průřez fotkami a je zde ještě jasnější, že všechno je FAKE…


Pojďme si taky rozebrat to údajně "oficiální prohlášení Kristen." Zaprvé, nechápu, proč by měla něco takového posílat časopisu People, který se o všem, stejně tak jako plno dalších webů, které tuto informaci bohužel šíří dál a dál, dozvěděl z magazínu US Weekly. Zadruhé: zní vám oficiální slova, jako Kristen? Pokud vím, nikdo, ani Robert ani Kristen, nikdy neřekl "Miluju Kristen" nebo "Miluju Roba."
Vždy kolem toho mlžili a ačkoli je podle několika fotek zřejmé, že jsou spolu, médiím nikdy nic neprozradili. Navíc Kristen s médii o svém soukromí moc nemluví a najednou říká "miluju ho, miluju ho."
Víc jako Kristen rozhodně zní tato zpráva, která však nikdy nebyla potvrzená jako pravdivá ↓
imagebam.com
"Je mi špatně ze všech těch pomluv. Nepodvádím svého přítele s Rupertem. Tohle je vážně směšné. Byl to můj reřisér a skvělý přítel. To je všechno. Přestaňte říkat tyhle nesmysly o mně a mém osobním životě."
- Navíc, proč bychom měli věřit časopisu People, který údajně napsal, že Taylor Lautner je gay? To, že je něco 'oficiální' si na internetu nebo v časopise může napsat, kdo chce. Jediné oficiální prohlášení by bylo to, kdyby Kristen, nebo její agentka Ruth, natočila video či audio nahrávku, ve které by o tomhle všem mluvila.
- Dále se na twitteru objevují informace o tom, že v době kdy měly být údajně pořízeny fotky, Kristen zrovna hrála golf se svým tátou a Rupert Sanders byl v Londýně! Podotýkám, že všechno se mělo odehrát v Los Angeles. A další otázka - proč na internetu nejsou k vidění další fotky nebo videa? Kdyby fotky byly pravdivé, určitě by jich bylo na internetu k vidění o něco víc…
- Když se podíváte na skeny z US Weekly… příjde vám Rupert Sander, který je podotýkám čtyřicátník!, jako někdo, kdo nosí kalhoty tak, aby mu byly vidět spoďáry
- Jako poslední proti bych řekla… Proč by SAKRA měla Kristen podvádět někoho jako je Robert? Já myslím, že v jejich případě platí přísloví "Ti dva se hledali, až se našli." Podívejte se na tyto fotky a řekněte mi, jestli pořád věříte takovým kravinám, co si bulvár vymýšlí…

Na webu SUPER.cz se objevil šokující článek : Kristen Stewart a režisér Rupert Sanders se veřejně omluvili partnerům za nevěru..

27. července 2012 v 11:58 | alice
Fotografie na obálce magazínu US Weekly, kde se herečka objímá s režisérem.

Pár okamžiků touhy výměnou za rozpad rodiny a dalšího slibně se vyvíjejícího vztahu? Režisér Rupert Sanders (41) a herečka Kristen Stewart (22) neovládli vzájemnou přitažlivost a začali si spolu milostný románek i přesto, že Sanders má doma krásnou manželku a dvě malé děti a Kristen si buduje vztah se svým hereckým kolegou Robertem Pattinsonem (26).

Oba nyní vyšli s pravdou ven a vše přiznali. Jejich omluvy neberou konce, budou ale stačit?
Sanders si s mladou herečkou začal nejspíš po natáčení snímku Sněhurka a lovec, který byl pod jeho režijní taktovkou.
Paradoxní je, že jeho manželka Liberty Ross ve filmu hrála matku Kristen Stewart, a tak stála u samotného zrodu milostné aféry. Ani přítomnost režisérovy ženy tak nezabránila jiskření, které mezi Sandersem a Stewart propuklo.
<br /> Kristin a Rupert na společné večeři v Berlíně v polovině května.Oba nevěrníci se nyní kají a svým partnerům se již omluvili. Kristen Stewart pro magazín People uvedla: "Hluboce se omlouvám za bolest a problémy, které jsem způsobila svým blízkým a každému, koho se to týkalo. Touto chvilkovou netaktností je ohrožena nejdůležitější věc v mém životě. Osoba, kterou nejvíc miluji a respektuji, je Rob. Miluji ho, miluji ho, moc se omlouvám."
….Robert Pattinson se k celé události zatím nevyjádřil. Podle svých známých je stále v šoku.
Podobně si sypal popel na hlavu i jedenačtyřicetiletý režisér: "Jsem naprosto zoufalý z bolesti, kterou jsem způsobil své rodině. Moje krásná žena a děti jsou vše, co na tomto světě mám. Miluji je celým svým srdcem. Modlím se, abychom se přes to společně dostali."
ZDE na tomto linku jsem objevila fotky : Kristen a Rupert

Další weby, kde se objevily články :
Logo starmagazin Logo extrakrasa Logo idnes Logo blesk Logo pikant Logo ahaonline Logo sip


Kopírujte jen s tímto zdrojem- stepheniemeyerova.cz!!
fotky v celém článku:

ŠOK- Pravda nebo lež? - Kristen Steward zahla Robertovi Pattinsonovi?

25. července 2012 v 20:16 | Alice


Můj komentář k této "kauze":
Na internetu se objevili fotky Kristen a režiséra filmu Sněhurka a lovec, kde se obímají...
Ted už se jen domnívat, jak to všechno je. Nedávno se dvojice Stár Kristen a Robert přiznali, že jsou pár a ted se na internetu objeví tohle. Jako kdyby jim všichni ty paparazziové nechtěli dopřát štestí a soukromí, které je tak duležité.
Vždycky jsem si přála, aby byli Rob a Kristen pár, protože jim to spolu prostě sluší a znají se tolik let, když natáčeli Twilight serii. No doufám, že to není pravda a nebo pokud se to opravdu stalo, tak že jí to Robert odpustí a budou spolu chodit dál. Fůra faninek Roberta závidí Kristen, že s ním je, ale já jí nezávidím, jen jim přeji štětsí. Co si o této aféře myslíte vy?

Článek z internetu:

Fotografie na obálce magazínu US Weekly, kdy se herečka objímá s režisérem.
Fotografie na obálce magazínu US Weekly, kdy se herečka objímá s režisérem. Zdroj

Šok: Kristen Stewart podvedla Roberta Pattinsona s ženatým režisérem (?)

25. července 2012 aktuální článek
Možná jsou herci slavnější, ale i oni stále musejí poslouchat na slovo své režiséry. Dominantní muži za kamerou jsou tak pro herečky často přitažlivější. A kouzlu moci podlehla také herečka Kristen Stewart (22), když neodolala svádění režiséra Ruperta Sanderse a podvedla svého přítele Roberta Pattinsona (26). S ním přitom hraje ústřední mileneckou dvojici ve filmové sáze Twilight.

O nevěře Stewart píší magazíny People a Us Weekly jen dva dny poté, co se s Pattinsonem jako ideální milenecký pár objevili společně na předávání cen Teen Choice Awards.
Us Weekly přitom přináší fotografii Kristen po boku režiséra Ruperta, která nasvědčuje tomu, že si byli skutečně bližší než jako kamarádi.
"Kristen je z toho naprosto zdrcená. Byla to chyba a naprostý poklesek v úsudku," píše o Stewart magazín People. Mluvčí všech členů milostného trojúhelníku se odmítli k tomuto tématu vyjádřit. Nechtěli jej ani potvrdit, ani popřít.
Režisér Sanders je ženatý s modelkou Liberty Ross, mají společně dvě malé děti - Skylu a Tennysona.

Více článků o tomto si můžete např. přečíst: ZDE, ZDE a ZDE
V celém článku scan z časopisu US weekly:

Kristen, Rob, Breaking Dawn-Part 1 & SWATH Nominováni na Teen Choice Awards 2012

19. června 2012 v 16:19 | alice

Choice Movie Actress: Sci-Fi/Fantasy - Kristen Stewart, "The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1"
Choice Movie: Sci-Fi/Fantasy - "The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1"
Choice Movie Actor: Sci-Fi/Fantasy - Robert Pattinson, "The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1"
Male Hottie - Robert Pattinson

Choice Movie: Romance
"The Lucky One"
"Think Like A Man""This Means War"
"The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1″
"The Vow"

Robsten na filmovém festivalu v Cannes - polibek

24. května 2012 v 19:27 | alice
Konečně něco zajímavého ze světa Robsten :) zdroj stepheniemeyerova.cz!!

Výjímečně fotky Robsten v soukromí na OTR After Party

Published 24.5.2012 | By Swan

imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
Video najdete ZDE!!!

Master post - premiéra "On The Road" na filmovém festivalu v Cannes


Filmový festival v Cannes 2012, info : Rob a Kris by se měli účastnit…

22. dubna 2012 v 14:26 | alice

Breaking Dawn Cannes 600x403 On the Road and Cosmopolis will be in Competition at Cannes robert pattinson on the road kristen stewart cosmopolis cannes film festivalKristen Stewart v "ON THE ROAD" a Robert Pattinson v "COSMOPOLIS" oba filmy získají svou světovou premiéru na filmovém festivalu "The Cannes Film Festival" a budou tak hrát v soutěži, která je nejprestižnější částí celého festivalu a bude probíhat v datumu od 16.5. -27.5.
Také jsme dostali nový poster k "On the Road" s "Marylou's" (Kristen Stewart) s oficiálním logem výběru Cannes festivalu.

"Cannes film Blog festival :" Oficiální filmový festival v Cannes 2012 dnes ráno oznámil program, který by měl být v Paříži. Zpráva, vytvořila obrovské vzrušení v široké veřejnosi (hlavně u Twilight fanoušků). Vypadá to, že se pravděpodobně Robert Pattinson a Kristen Stewart zúčastní festivalu.Breaking Dawn Cannes 600x403 On the Road and Cosmopolis will be in Competition at Cannes robert pattinson on the road kristen stewart cosmopolis cannes film festival
Pár se neobjeví spolu v jednom filmu, nicméně Robert hraje v "Cosmopolis" režie David Cronenberg , zatímco Kristen je součástí obsazení filmu "On the Road" režie Walter Salles.
Další velká otázka zní : "Jaké bude datum účasti Roba a Kris v Cannes?"
Bohužel, datum je známo až z festivalového harmonogramu který bude zveřejněn - a to může trvat ještě několik týdnů!
Oficiální promítací čas každého filmu je :
 • "COSMOPOLIS" - 1 hodinu 45 minut
 • "ON THE ROAD" - 2 hodiny 20 minut

Další společný filmový projekt Kristen a Roberta?

4. dubna 2012 v 20:00 | alice
Vypadá to, že 'Twilight' pár Kristen Stewart a Robert Pattinson budou po "Breaking Dawn část 2″ společně natáčet další film "50 Shades of Grey". Příběh je založen na "twilight fan fiction".


Teda to by bylo super :)

PŘEDNASTAVENÝ článek
stepheniemeyerova.cz

Robert a Kristen se spolu možná objeví ve filmu „Katy Perry: Part of Me“

30. března 2012 v 17:17 | alice
stepheniemeyerova.cz

New info about ROBSTEN

27. února 2012 v 16:42 | alice
Nová informace od cellebuzz.com: Kristen Stewart a Robert Pattisnon
byli na před oskarové párty, kde se společně drželi za ruce.
imagebam.com
Robert vypadal velmi šťastně ve společnosti svojí přítelkyně Kris.
Na této párty s nimi byl i taylor Lautner.

thanks to: facebook.com - Twilight & Twicast
 
 

Reklama