news rob

Robert Pattinson si pravděpodobně opět zahraje pod režijním vedením Davida Cronenberga

22. dubna 2012 v 14:32 | alice

Podle The Tracking Board všudypřítomná "Twilight" hvězda Robert Pattinson dělá všechno, co může, aby nebyl považován za "'Twilight' star Pattinson", a pokud to znamená, že se musí zapojit do každého nadcházejícího projektu Davida Cronenberga, aby toho dosáhl, při Bohu všemohoucím, udělá to.
Robert byl právě zmíněn ve spojitosti s vedlejší rolí v nadcházejícím temně komediální drama režiséra Cronenberga, "MAPS TO THE STARS" (Mapy ke hvězdám). Film, s nímž už je spojován Viggo Mortensen, ukazuje příběh životů dvou dětských herců zničených zkažeností Hollywoodu. Pattinson by mel být obsazen do role Jeroma, který je přes den šoférem v noci se snaží prorazit jako herec. Scénář napsal Bruce Wagner, který byl původně zamýšlen i jako režizér, ale pouze do doby než se této role zhostil Cronenberg v roce 2006.
Tato zpráva přichází těsně před květnovou premiérou Cronenbergova velmi očekávaného filmu s Pattinsonem v hlavní roli "Cosmopolis", založený na románu Dona DeLilla se stejným názvem.
Robert Pattinson je v současné době také v aktivním vyjednávání do role ve filmu "Unbound Captives", dovém drama, ve kterém si zahrají takové hvězdy jako Hugh Jackman a Rachel Weisz.

DVD: Posedlost: Robert Pattinson

3. března 2012 v 12:10 | alice
DVD: Posedlost: Robert Pattinson
Posedlost: Robert PattinsonTeenageři po celém světě propadli mánii, kterou vyvolala nová hvězda Robert Pattinson, mladý anglický herec a hvězda upírské filmové série Stmívání. Exkluzivní pohled ze zákulisí na Pattinsonův život, od jeho školních let, přes první zkušenosti v modelingu a herectví, až k jeho roli v sáze Stmívání. R-Patz, jak mu dnes přezdívají fanoušci, byl od té doby několikrát zvolen Nejpřitažlivějším mužem planety a fanynky po celém světě z něj padají do mdlob. Film Robsessed nabízí zatím nejucelenější pohled na dosavadní životní dráhu tohoto mladého talentovaného herce.

Klikni pro zvětšení
Cena DVD: 149 Kč

Edward Cullen mezi 25 nejvíce sexy mužskými filmovými postavami

4. února 2012 v 20:09 | alice

Časopis Empire uspořádal anketu o 25 nejvíc sexy filmových postav, jak žen, tak mužů. Z Twilight se bohužel umístil jen Edward a zatím je na krásné 12 příčce, nicméně my mu můžeme pomoct ještě malinko výš, alespoň doufám. Hlasovat pro něj můžete ZDE.
stepheniemeyerova.cz

Účast Roberta Pattinsona na People Choice Awards potvrzena

10. ledna 2012 v 14:54 | alice

Už před týdnem byla oficiálně potvrzena účast Ashley Greene na PCA, dnes bylo na seznam hostů oficiálně přidáno i jméno Robert Pattinson. O Kristen a Taylerovi zatím nikde ani zmínka, ale doufejme, že se ve středu na PCA oba objev

Časopis Premiere - Rozhovor s Robertem, část jedna

23. listopadu 2011 v 20:04 | alice

Tak jo, přináším vám první část rozhovoru s Robertem Pattinsonem pro francouzký časopis Premiere. Rozhovor s Kristen vám sem dám během zítřka - ještě ho nemám přeložený. Takže zatím tu máte pěkný rozhovor s Robem - přečtěte si hlavně závěr rozhovoru, ten je úžasný :) ♥
Samozřejmě jako obvykle platí - PŘEKLAD JE MŮJ, PROTO KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!

Citáty Roberta Pattinsona

23. listopadu 2011 v 19:51 | alice
Citáty Roberta Pattinsona.
• "Někdy si řeknu: Do háje s herectvím. Ale pak si uvědomím, že můžu skončit jako prodejce bot. Herectví je teda lepší."

• "Den před premiérou HP jsem šťastně seděl v Leicester Square, každým ignorován. A potom cizí lidi křičí vaše jméno. Úžasný."
• "Až do mých 12-ti let mě sestra oblékala jako holku a představovala mě jako Claudii. Ve dvanácti letech to byl zlom. Přešel jsem do smíšené školy, stal se cool a objevil gel na vlasy."
• "Nikdy nemůžete být známý pro to, pro co chcete vy.. Lidé vás vždycky budou znát pro něco, pro co vás znát chtějí oni."

• "Ještě jsem se nerozhodl, že chci být hercem! Začal jsem hrát, když mi bylo tak 15, 16 let. A jenom kvůli tomu, že jsme byli s tátou v restauraci a viděli jsme tam pár pěknejch holek. Zeptal se jich, odkud přišli a oni že z dramaťáku. Táta řekl: Synu, to je tam, kam potřebuješ jít."

• "Začal jsme roznášet noviny když mi bylo tak 10 let. vydělal jsem si týdně asi 10 liber a od té doby jsem byl strašně posledlý vyděláváním peněz. Asi až do 15 let."

• "Někdo mi jednou ukradl z bot tkaničky. Nikdy jsem si je do nich znovu nedal a pořád je nosím. Je to něco jako moje značka teď."

• "Příšernou paměť. Dost často se opakuju. Jediné, co si dobře pamatuju je, že se opakuju!"
• "Doufám, že nejsem tolik Cedrikovi podobný. Nenávidím ho. Ve škole jsem nenáviděl kluky, jako je on."

• "Nedávno měl jeden časopis na titulní sránce, že jsem těhotný. Říkám si, no wow. Pod tím bylo spoustu komentářů: To proto pořád nosí bundu. Kvůli tomu nosí víc vrstev oblečení..."

Robert Pattinson: "Edward je vadný a ošklivý!"

23. listopadu 2011 v 16:51 | alice

Robert Pattinson: "Edward je vadný a ošklivý!"


TWILIGHT: Robert Pattinson:
Zdroj: bravo.cz

Britský herec se nikdy netajil tím, že ačkoli se sága Twilight postarala o největší díl jeho slávy, nepatří tahle upírská série zrovna k jeho nejoblíbenějším filmům.
Robert (25) dokonce přiznává, že zájem fanoušků o něj jako o Edwarda Cullena je mu natolik nepříjemný, že se rozhodl vylíčit všem zbožňovaného upíra v tom nejhorším světle! "Nejhorší na tom je, že všichni fanoušci si myslí, že Edward je perfektní. Chtěl jsem do té role propašovat i pár špatných vlastností, ale tvůrci mě vždy zastavili se slovy 'Ne, Edward má být dokonalý'."

"Nikdy v životě by mě nenapadlo, že bude natočen film, ve kterém lidi budou zbožňovat upíra. Upíři vždycky byli nestvůry. Teď je všechno jinak, všichni fanoušci touží, stát se upírem. Nechápu tu posedlost a přiznávám, že se docela těším až tahle Twilight mánie skončí," svěřuje se Robert a dodává: "Přitom Edward je v té své dokonalosti totálně vadný. Nikdo by se v situacích, které prožívá, nechoval tak jako on. Je mi nesympatický a navíc je dost ošklivý. Ale to bude tím, že ho hraji já..." (smích).

Robert si navíc postěžoval, že všudypřítomní fanoušci mu stěžují život natolik, že se chce ze své současné adresy co nejdřív odstěhovat: "Když chceme s Kristen jít někam sami, musíme se schovávat před novináři a hlavně před fanoušky. Je to šílené a my si neustále připadáme jako na útěku nebo jako bychom byli agenti CIA. Rádi bychom se přestěhovali do nějakého bezpečného domu, kde se nikdo jen tak nedostane k našim domovním dveřím. Doufám, že brzy nějaký takový seženeme."


Teda tohle by mě nenaadlo...

Robert přiznal neumím líbat- OLD článek

15. dubna 2011 v 22:20 | Alice-Palice
Herec Robert Pattison o sobě tvrdí, že neumí líbat.V mysteriózní filmu soumraku (2008), kde si zahrál upíra Edwarda Cullen, se však objevil i v,, horkých "scénách." Byl jsem dost nervózní. Nelíbal jsem se již delší dobu´´, přiznal pro časopis Seventeen. Ve filmu je několik krkolomných scén a proto bylo líbání o to horší, dodal. Jeho filmovou parnerkou, s kterou musel absolvovat intimní záběry, byla Američanka Kristen Stewart." Úplně jsem se do ní zbláznil, uveld dvaatřicetiletý Robert.

Celé jméno: Robert Thomas Pattison
Datum, místo narození: 13. 3. 1986 Londýn, Anglie
Přezdívky: Rob, RPattz, Spunk Ransom
Znamení: Býk
Výška: 185 cm
Sourozenci: 2 starší sestry Lizzy (25) a Victorie (27)
Jeho záliby: lyžování a rád hraje fotbal
Co o něm možná nevíte
Robert vyrůstal v Londýně se svými staršími sestrami Lizzy a Victorii. Ze svého dětství prozradil: "Až do dvanácti let mě moje sestry převlékaly za děvče a každému mě představovali jako Claudii.
Pravdy o Robertovi
Rob má velikost chodidla 10.
• Byl dvakrát vyloučen ze školy.
• Má rád Edwardovo oblečení natolik, že po skončení filmu si je "vypůjčuje".
• Byl prvním člověkem na konkurz pro roli Cedrica Diggory - a dostal ho.
• Svoji první pusu dostal, když mu bylo 12 let.
• Miluje, když zpívá v noci po barech, ale ne proto, že ho fanoušci znají a hned ho
dávají na internet.


Robert Pattinson věří v lásku na první pohled!

12. dubna 2011 v 10:48 | Alice-Palice

Zdroj: Isifa
Hvězda ságy Twilight, kterou už brzy uvidíš v novém snímku Voda pro Slony, stále randí s hereckou kolegyní Kristen Stewart a zdá se, že pokud jde o lásku, dobře ví, co chce...
"Nechápu, že někdo může mít sex bez lásky. Já jsem to nikdy nezažil a ani si to nedokážu představit," říká filmový Edward s tím, že trochu víc citlivý než ostatní kluci je pravděpodobně proto, že vyrůstal mezi staršími sestrami.

Rob (24) také přiznává, že věří v lásku na první pohled: "Myslím, že pravá láska funguje jen na první pohled. Je to prostě takový moment, kdy cítíte obrovský příval nějaké zvláštní energie, až se vám skoro zamotá hlava."

Podle Roberta se spousta lidí pokouší žít dohromady, i když v hloubi duše vědí, že to fungovat nebude: "Některé holky mi jsou moc sympatické, ale nikdy mezi námi neproběhlo žádné jiskření, i když si myslím, že jsme po tom oba toužili. A to je pak lepší si říct: 'Hele, budeme kámoši' a do ničeho vážného se nepouštět."

"Ano, mám romantickou duši a věřím, že láska je něco posvátného, o co se člověk musí starat," dodal ještě Robert!

Zdroj:Bravo

Kristen Stewart a Robert Pattinson: Láska na první pohled!

STARS: Kristen Stewart a Robert Pattinson: Láska na první pohled! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Stejně jako tisíce fanynek okouzlil Robert Pattinson i Kristen Stewart hned při prvním setkání...
Na den, kdy se hvězdy ságy Twilight uviděli vůbec poprvé, vzpomíná režisérka prvního dílu Stmívání Catherine Harwicke: "Kristen seděla u mě doma v jídelně a já pochybovala, jestli má Edwarda skutečně hrát Robert. Zdál se mi moc depresivní."

"Probírali jsme se fotkami dalších adeptů," vypráví Cahterine: "Kris pořád držela Robovu fotku a říkala, že k němu cítí magickou přitažlivost, že to musí být on."

"Smála jsem se jí, že je to láska na první pohled a ona souhlasila," vzpomíná ještě režisérka s tím, že Kristen jí musela slíbit, že se do slavného upíra v žádném případě nezamiluje: "Bylo jí jen sedmnáct a jemu už 21!"

"Šla jsem za ním a říkám mu: ´Kris je ještě pod zákonem, jestli na ni sáhneš, jdeš do vězení!´ A donutila jsem ho přísahat na Bibli, že si jí ani nevšimne. Lásce ale člověk neporučí. Jsou nádherný pár," dodává s dojetím Catherine.

Translated By Robert Article In Magazine Dark

28. března 2011 v 16:23 | alice-palice
Robert a Rozbřesk v časopise DARK
http://29.media.tumblr.com/tumblr_lioaz5SWZI1qhzyhno1_500.jpg
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Robert Wax At Madame Tussauds In Vienna

28. března 2011 v 16:14 | alice-palice
RObert a Obama na hlavní straně muzea voskových figurín MADAME TUSSANDS


Release Dates For "Water For Elephants" In Different Countries

11. února 2011 v 15:35 | Alice-Palice


USA 22.dubna
UK 4.května
Nizozemsko 14.dubna
Norsko 15.dubna
Bulharsko 15.dubna
Afrika 15.dubna
Švýcarsko 14.dubna
Rakousko 21.dubna
Rusko 21.dubna
Estonsko 22.dubna

Robert Pattinson shání dvojníka!

31. ledna 2011 v 15:59 | Alice-Palice

zdroj:Bravo

Robert Pattinson shání dvojníka!

STARS: Robert Pattinson shání dvojníka! - foto
Hvězdu ságy Twilight už pořádně štve dotěrnost fanoušků...
Každý den je filmový Edward zavalen stovkami milostných mailů, dopisů a SMSek. Některé fanynky ale zašly až tak daleko, že herce začaly sledovat.

"Jedna dívka z Japonska mi napsala i padesát mailů denně a z nich bylo zcela evidentní, že ví o každém mém kroku," vysvětluje Rob: "Zděsil jsem se a začal si víc všímat svého okolí."

Najednou známý upír zjistil, že se kolem něj často vyskytují ty samé osoby ženského pohlaví. "Je to šílené, ale uvědomil jsem si, že některé holky jsou všude tam, kde jsem já. Dostal jsem opravdový strach."

Po konzultaci s ochrankou Robert dospěl k jedinému řešení. "Zvažuji, že si najmu dvojníka! Vždy ho někam pošlu, aby odlákal dotěrné fanynky a abych si mohl dělat to, co chci bez jakéhokoliv sledování."

"Možná se vám to zdá trochu přehnané, ale dokážete si představit, že se někdo zabývá jen tím, co právě teď děláte?!"

Adresy na Roberta Pattinsona

22. ledna 2011 v 13:29 | Alice-Palice
Tak tady jsou adresy..můžete zkusit štěstí :)
teenmag_5teenmag_3

10 důvodů pro Team Edwarda

22. ledna 2011 v 13:15 | Alice-Palice
1. Jeho vzhled je pod pokličkou

2. Je zodpovědný

3. Nebojí se ničeho
Ani vlastní smrti v Novém Měsíci.

4. Má speciální funkce

5. Není imunní vůči lidským emocím

6. Umí číst myšlenky
Je to jediný člen jeho rodiny, který umí číst myšlenky lidí.

7. Je velmi ochranný
Starší a zkušenější než mladý muž v jeho věku.
  
8. Je to kult 
Na rozdíl od Jacob, který tráví život ve volné přírodě a ne jako Edward radši u knihy, Edward je druh uctívání. Velký fanoušek vážné hudby.

9. Nezabíjejí lidi

10. Je velmi Zdvořilý

undefined


nevím jak vy ale já jsem team edward =)

Idol Pattinson: Fanynky mě chtějí jako upíra!

22. ledna 2011 v 12:55 | Alice-Palice
Mladičký herec Robert Pattinson (23) se stal novým idolem žen. Ve snech jim saje krev jako upír Edward Cullen z filmové ságy Twilight a nenechá je chladnými, i když randí se svou filmovou kolegyní Kristen Stewart.

Jako model v pubertě Robert neuspěl, dal se však na hereckou dráhu a dobře udělal. Po rolích v několika filmech přišla ta zásadní - producenti filmu Harry Potter a Ohnivý pohár si ho vybrali pro roli Cedrica Diggoryho.

Sága Twilight, v jejímž prvním díle ztvárnil hlavní roli, pak Pattinsonovi zcela změnila život. Vystřelila anglického herce mezi hvězdy první velikosti. A během natáčení se také zamiloval - osudnou se mu stala jeho filmová partnerka Kristen Stewart, i když jejich vztah zatím oficiálně nepotvrdil.

Ani to však nebrání Robertovým fanynkám, aby na něj dělaly doslova nálety. Ty ho ale vnímají více jako upíra Edwarda Cullena a ne jako herce a muzikanta. Stěžuje si na to i sám Robert: "Ženy křičí a chtějí se dotknout Edwarda, ne Roberta." A tento problém má dopad i na jeho milostné vztahy, ve kterých si zřejmě nechává přece jen pootevřená zadní vrátka: "Stále mám pocit, že takto si přítelkyni nenajdu. S tímto pocitem se nedá přece randit."

Co o něm možná ještě nevíte?
Robert miluje hudbu, hraje na klavír a na kytaru
Má dvě starší sestry - Lizzu a Victorii
Kvůli své roli ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár se naučil potápět
Jeho hereckým idolem je Jack Nicholson
V castingu na roli Edwarda Cullena ve filmu Twilight porazil 3000 dalších adeptů

Robert Pattinson nechtěl být upírem – ale rapperem jako Eminem

14. prosince 2010 v 18:52 | Alice-Palice
Robert Pattinson nechtěl být upírem – ale rapperem jako Eminem


Britský herec Robert Pattinson se po celém světě proslavil coby hvězda filmové ságy Twilight. On sám prý ale odmalička snil o jiné kariéře - chtěl se stát rapperem jako jeho velký vzor Eminem. V rozhovoru …
Číst celý článek »

Edward Cullen-info

2. prosince 2010 v 18:50 | Alice-Palice

Edward Cullen

Jméno: Edward Anthony Masen Cullen
Datum narození: 20.6.1901
Datum znovuzrození: rok 1918
Lidské bydliště: Chicago (Illinois)
Trvalé bydliště: Forks (Washington)
Záliby: Bella Swan, rychlá jízda, baseball a jiné sporty
Povolání: Ochránce, čtenář myšlenek

Rob scans from ''Asi es Robert Pattinson'' Book

30. listopadu 2010 v 16:06 | Alice-Palice


Scany knihy nájdete --> TU!

Zdroj:


Robert chce být otcem=)

29. listopadu 2010 v 16:55 | Alice-Palice
Robert Pattinson si chtěl založit rodinu hned poté, co si jeho rodiče z Roberta udělali legraci na Apríla, že jeho matka čeká dítě. Myšlenka, že bude mít malého bratříčka ho velice potěšila, ale potom přišel na to, že to byl jen hloupý Aprílový žert.
 
 

Reklama