4news-p.2

Nový trailer k Breaking Dawn Part 2 by měl být, již brzy zvěřejněn..

5. září 2012 v 20:23 | alice
Podle francouzského distributora "SND" posledního dílu The Twilight Saga : Breaking Dawn Part 2, má být trailer zveřejněn po 8. září. No tak to se budeme těšit :)

MTV rozhovor s Billem Condonem

3. září 2012 v 17:38 | alice
Billa Condona vyzpovídala reportérka Kara Warner pro Fall Movie Preview od MTV. Krátký rozhovor s novými informacemi, které by vás mohly zajímat, máte přímo tady. O schopnostech upírů, oficiální stopáži,…
MTV: Jak se cítíš? V jaké post-produkční fázi právě jste?
Bill: Jsme ve fázi míchání, úprav barev a dodávání posledních velkých vizuálních efektů, což je ta chvíle, kdy to začíná být komplikované, protože ty (nejnáročnější efekty) přichází na řadu vždycky jako poslední, takže ověřit si, že vypadají tak dobře, jak je jen možné, je právě teď nejdůležitější.
MTV: Máš nějaký speciální efekt, který tě obzvlášť těší?
Bill: Oh, bože, je jich tam spousta krásných. Mám rád způsob, je velmi děsivý, ale i tak mám rád způsob, jakým vypadá Alecova mlha. Používá mlhu, která vás může zbavit zraku, sluchu a řeči, ta vypadá vážně dobře. Je to trochu jiný druh mlhy, jako by měla chapadla, může proniknout přímo do vás.
MTV: Strašně se těší, až všechny superschopnosti uvidím! Před časem jsem mluvila s Mackenzie Foy, s tou nejroztomilejší osůbkou na světě, a ona mluvila o tom, jaká byla zábava natáčet její "superschopnostní scény."
Bill: Já vím, je roztomilá, že? Její schopností je to, že jakmile se někoho dotkne, může mu ukázat, na co zrovna myslí a jemu se to prostě zobrazí v hlavě. Je tam pár vizuálních efektů, ale hodně z toho udělá score Cartera Burwella, na čem Dane Davis, který je brilantní zvukový designér, co dělal na The Matrix a na spoustě dalších filmů, pracuje. Nechal ji prostě mluvit, číst poezii a věci jako jsou tohle, a pak z toho udělal stovky skladeb. Neuslyšíte skutečně její slova, ale takové bzučení jejího hlasu. Je to velmi abstraktní efekt, který jsem nikdy předtím neslyšel, opravdu parádní.
MTV: V poslední fází míchání a produkce, je tu něco, co se ti líbilo už při natáčení, ale na plátně sis to doopravdy zamiloval?
Bill: Je tam hodně takových věcí. Řekl bych, že celý vrchol (filmu), připadá mi to jako to největší muzikálové číslo, které jsem kdy režíroval. Ten pocit, když se konečně dostanete do správného rytmu… Tím se to stává, doufám, velmi uspokojivé.
MTV: Který den na place byl ten největší, nejvytíženější a nejvtipnější?
Bill: Ten největší a nejvtipnější byl v ten den, kdy mě tak překvapili. Šli jsme nahoru, vysoko, tak vysoko, jak jsme jen mohli, abychom získali co nejširší záběr z bitevního pole s Volturiovými na jedné straně a skupinkou Cullenových s přáteli na straně druhé. A při posledním záběru najednou slyšíte hrát Eurythmics a všichni začnou s nacvičenou taneční choreografií. Byl to obrovský den a ta největší párty vůbec.


MTV: Máme nějakou naději, že tahle scéna skončí na DVD?
Bill: Myslím, že naděje tu je, jo.
MTV: Už padla nějaká rozhodnutí týkající se soundtracku? V hereckém obsazení máš mnoho muzikantů.
Bill: Oh, ano, to je zajímavé. Nevím, zatím o tom nemám dovoleno mluvit, ale konečně jsme něco potvrdili, je to vzrušující.
MTV: A co stopáž? Už je něco oficiální?
Bill: Jo, stopáž je 1 hodina a 56 minut, což je o minutu méně, než měl první díl. Myslím, že je nejkratší z celé ságy.
MTV: Mluvili jsme o největším a nejvytíženějším dnu, ale co ten nejtišší, nejemotivnější moment?
Bill: Takových byla hodně, mohl bych říct… Nechci mluvit o té jedné scéně, protože to je překvapení, ale víte co, ta scéna, kdy Charlie poprvé potká Bellu jako upírá a pak se pozná s Renesmee. V tomhle filmu je v podstatě opravdu jediný člověk, pokud tedy počítáte s Taylorem (Lautnerem) jako kouzelnou postavou, Charlie je jediný, kdo nás do této věci zavede. Když tomu všemu může uvěřit Charlie a chápat to, myslím, že zbytek publika může taky. Samozřejmě Billy Burke je tak neuvěřitelný herec, který dokáže každou scénu víc zlidštit, takže sledovat jeho společně s Kristen v téhle scéně… Vzpomínám si, že v tom byla naprostá radost.
MTV: Ještě je asi trochu brzo, ale máš v plánu dovolenou?
Bill: (směje se) Moje představa dovolené na pláži je taková, že za dva týdny jedu do New Yorku. Ale myslím, že něco takového pak přijde.
MTV: Máš pro fanoušky nějakou radu, jak strávit čas, než vyjde film?
Bill: Oh, to je zajímavá otázka. Je tu menší překvapení se score. Možná by mohli poslouchat CD předchozích filmů, oživit si je.
Zdroj: stmivani.blog.cz
Článek v originále najdete na stránkách MTV
zdtoj: stepheniemeyerova.cz

Otázky a odpovědi se Stephenie Meyer z nejnovějšího vydaní Entertainment Weekly

1. září 2012 v 15:04 | Alice

Twilight sága knih autorky Stephenie Meyer se prodalo více než 100 milionů a jejich zfilmování z nich udělalo mezinárodní senzací. Když měl EW příležitost, minulý měsíc na Comic-Conu, si 38letou autorkou popovídat (Stephenie odmítla komentovat Kristenin a Robertův vztah), byla už v plné práci na dalších dvou filmových adaptacích, jejího románu z roku 2008 "The Host" (v kinech od 29. března 2013) a klasického románu pro mladé z roku 1974 od Loise Duncana "Down a Dark Hall".
Breaking Dawn-part 2 jde do kin 16. listopadu, a tak se dostaneme na filmový konec The Twilight Sagy. Jak se cítíš?
snažila jsem se si smutek moc nepřiznávat, ale začíná mě to dostávat. Stýská se mi po všech, Kristen, Taylorovi a Robertovi. Zvykla jsem si vídat je každý den.
V současné době pracuješ na filmové adaptaci další z tvých knih, Hostiteli. Změnila tvá zkušenost s natáčením Twilight, tvůj pohled na proměňování tvých knih do filmů?
Těžko říct. Obecně platí že, moje zkušenost je pozitivní, a jako autor nemyslím si, že by byl někomu nabídnut takový vliv na výrobu filmu jako jsem měla já. S každým filmem jsem se trochu více zapojovala. Moc se mi líbilo být zdrojem informací, jako například když má herec dotaz ohledně backstory. A nedávno, na scéně Hostitele, jsem byla jediná z celého štábu, kdo si všiml, že v pozadí scény byl traktor na sběr třešní. Takže občas jsem opravdu užitečná, mám fantastický zrak. [Smích]
Ty jsi se dokonce objevila v Breaking Dawn, part 1, jako host na svatbě Edwarda a Belly.
Nebyl to můj nápad a nenáviděla jsem ty šaty! Nerada se na sebe dívám ve filmu. Ale jinak, až na to že nám málem umrzli zadky, to byl skvělý zážitek. Seděla jsem s [producentem] Wyckem Godfreym, který je u Twilight od úplně prvního dne, a tak jsme my vytvořili backstory: Wyck a já jsme jako byli manželé a Wyck byl jako zástupcem šerifa, a naše manželství se rozpadalo, protože Wyck byl zamilovaný do [Bellina otce] Charlieho. Užili jsme si opravdu hodně legrace jak jsme tak seděli v tom studeném lese.

Pojmenovala jsi dceru Belly a Edward Renesmee, což se stalo zdrojem posměchu i mezi horlivými fanoušky Twilight.
Jsem z těch lidí co se pevně drží reality, a nemyslím si že by se měli dělat opičky se jmény dětí. Velkou roli v tom se z nich později stane, ať už je to striptérka, nebo právník, hraje jméno, které jim dáte. Nikdy bych nepojmenovala skutečné dítě Renesmee. Ale ve fantazii, můžete pojmenovat své postavy jak chcete. Nemohla jsem jmenovat Bellino a Edwardovo je dítě Lindsay. Nemohla jsem ji pojmenovat žádným obyčejným jménem, nic co již existuje bych prostě nepovažovala za správné. Musela jsem vybrat jméno, které bylo z mého pohledu zcela a naprosto unikátní, což znamenalo, že se stane terčem posměchu. S tím jsem se smířila. Akceptovala jsem všechny posměšky, a úplně je chápu!
Někdo pravděpodobně tak pojmenovává své skutečné dítě právě teď, v průběhu naší konverzace.
No, to mě opravdu znepokojuje. [Smích]
Je některý, z Twilight filmů, tvým oblíbeným?
Žádný, by byla pravděpodobně nejlepší odpověď, protože všechny v sobě něco mají, něco co stojí za zmínku, ale myslím, že New Moon je ten, který nejvíce zapadá do toho, co jsem si představovala. Možná tomu pomohlo, že mám opravdu ráda [režiséra] Chrise Weitze, pracovat s ním je jako sen. Prase se všemi byla radost, ale Chris a já jsme si opravdu sedli.
Když jsi psala první Twilight knihu, napadlo tě někdy, že by se to mohlo stát takovým fenoménem?
Kdybych měla tušení, že někdo uvidí, co dělám, okamžitě bych s tím přestala. Nikdy nebyla schopna to dokončit. byl by to obrovský tlak, i tak mi trvalo věčnost, považovat samu sebe za autorku. Já jsem čtenář, a pro mě jsou autoři magická stvoření.
Díváš se někdy na True Blood nebo The Vampire Diaries, aby viděli, co všichni ti ostatní upíři dělají?
Ne, jsem obrovský strašpytel. [Smích] Já mám vlastně v celku útlocitná.

zdroj- stepheniemeyerova.cz

Režisér Bill Condon potvrdil konečnou délku filmu “Breaking Dawn part 2″

29. srpna 2012 v 20:34 | Alice

Bill Condon, režisér posledních dvou částí ságy Twilight, potvrdil délku druhé části Breaking Dawn, v rozhovoru s MTV .
"Délka filmu je hodinu a 56 minut, o jednu minutu kratší než
první část, myslím, že je nejkratší ze všech částí ságy. "Bill Condon
Celé interview s Billem Condonem si můžete přečíst ZDE!

zdroj stepheniemeyerova.cz

Pojďme se z blízka podívat na první 2 oficiálně potvrzené kapely pro soundtrack Breaking Dawn part 2

6. srpna 2012 v 23:19 | Alice

Doposud byli pro The Twilight Saga: Breaking Dawn - část 2 soundtrack oficiálně potvrzeny 2 kapely, a teď je čas, abychom se jim podívali na zoubek a zjistili co jsou vlastně zač!
První kapelou potvrzenou pro BD2 byla IKO s jejich písni "Heart of Stone." , kterou jste mohli slišet již únoru v BD 2 klipu zveřejněném u příležitosti vydání BD 1 DVD. Jack Morrissey (partner Billa Condona) nedávno potvrdil v jeho nejnovějším "Tým Jack" Otázky a odpovědi , že tato píseň se opravdu ve filmu objeví.
IKO je britská kapela známá svým stylem progresivního rocku, která už dříve spolupracovala s Alexandrou Patsavas, ženou jež má na starosti TS soundtracky, (jejich "Look What You've Done To Me" se objevila TV seriálu společnosti ABC "FlashForward"). Více informací o kapele IKO najdete na jejich webových stránkách.
Druhou skupinou je PassionPit, a její účast na soundtracku, byla oznámena docela nedávno na Comic Conu. PassionPit je americká kapela hrající tzv. "electropop". Jejich skladby jste mohli slyšet v mnoha televizních seriálech, jako například "Skins", "Gossip Girl", "So You Think You Can Dance", a "Ugly Betty". Jejich nejznámější skladbou je "Sleepyhead", která byla použita v reklamách. Navštívte jejich webové stránky pro více informací!
Jak se vám líbí dosavadní vývoj Breaking Dawn - part 2 soundtracku? A koho dalšího by jste v něm rádi měli? O to se s námi můžete podělit v komentářích.

muj zdroj- stepheniemeyerova.cz!

Shrnutí Breaking Dawn pt. 2 panelu na Comic Conu 2012 od fandímefilmu.cz

16. července 2012 v 14:10 | Alice

Na place došlo k řadě zranění, erotika prý film málem znepřístupnila pro mládež a na Comic-Conu bohužel tragicky zahynula jedna fanynka.

Také Twilight se na Comic-Conu dočkal vlastního panelu. Tvůrci divákům pustili prvních sedm minut filmu, přičemž druhá část Rozbřesku navazuje přesně tam, kde ta první skončila. Bella otevřela oči a je z ní upír. Což dává tušit, že by poslední film mohl být z celé série nejzábavnější. Bude se míň fňukat a víc machrovat. Tak například hned v úvodu se Bella vydá s Edwardem do lesa na první lov, má co dělat, aby odolala chuti na lidskou krev, a následně vlastnoručně skolí horského lva. Což si troufnu tvrdit, že zní jako scéna, kterou by mohl skousnout i odpůrce Twilightu. Krom úvodní sedmiminutovky fanoušci viděli také humornou scénku z pozdější části filmu, kde se upírka Bella snaží chovat jako člověk a Kristen Stewart v ní prý slušně prodává svůj komediální talent.

více v celém článku

Nové zajímavé detaily o “Breaking Dawn part 2″ od producenta Jacka Morrissey

26. června 2012 v 19:12 | alice
Producent Jack Morrissey je v poslední době velmi velkorysý se svými odpověďmi na otázky pokládané na svém Twitteru ohledně "BD part 2″. Zde je pár těch nejzajímavějších.
Nebudeme-li mít celý trailer dříve než na podzim, uvidíme nějaké nové scény na Comic-Conu?
Uvidíte, co jste dosud neviděli na pavilonu H na Comic-Con panelu. Rozhodně buďte připravení!
V teasteru jsem viděli hodně Volturiových, že?
Ano, celá pláň jich je plná. Přivedli si s sebou i své manželky." P. S. Je tam hodně Ara a Jane.
Dostane Nessie náhrdelník s logem Cullenových?
Ne tak docela - má jiný odznak své příslušnosti.

Uvidíme více Nessie coby miminka s Edwardem a Bellou, nebo uvidíme již pouze Mackenzie (Nessie už velkou)?
Obě verze, miminko i další fáze jeho růstu a vývoje. Dítě, které je napůl člověk a napůl upír, roste tak rychle!
Uvidíme více Belliny bolesti během transformace, nebo už pouze Bellu jako upíra?
Trochu od každého….
Kdy uvidíme Renesmee poprvé ve filmu?
Ve stejném okamžiku, kdy jí poprvé uvidí její máma.

V teaseru jsme mohli vidět, jak na sebe obě strany útočí, byla to pouze Alicina vize nebo to bude skutečné?
Vypadá to reálně, podle mě!
Bude Bella slavit narozeniny v "BD part 2″?
Ano.
Bella společně s Edwardem pojedou na Aljašku za Denaliovými, narozdíl od knihy, kde čekají na každého doma?
Správně. Je to v teaseru.

Existuje scéna mezi Zafrinou a Nessie? Když Zafrina Nessie ukazuje své schopnosti?
Variace této scény byla natočena, takže ano.
zdroj-stepheniemeyerova.cz

Breaking Dawn (část 2) na Comic Conu 12. července

26. června 2012 v 11:34 | alice

Společnost "Summit Entertainment" potvrdila účast "Breaking Dawn part 2″ panelu na Comic-Conu 2012 v San Diegu 12. července.
"Máme to potěšení vám oznámit, že "Twilight Saga: Breaking Dawn (část 2)" bude v úvodním panelu v pavilonu H na Comic Conu ® International v San Diegu ve čtvrtek 12. července 2012. Summit Entertainment představí pohled na očekávané uzavření ság filmů Twilight. Pro fanoušky je jistě nejzajímavější, že budou ukázány exkluzivní záběry z "Breaking Dawn Twilight Saga - Část 2″, a rozhovory s herci a režisérem na setkání s fanoušky a tiskem "Otázky a odpovědi", kde budou poskytnuty podrobnosti a zajímavosti o tomto epickém finále celé ságy.
Kromě panelu "Breaking Dawn (část 2)" se kongreasu zúčastní i stánek samotné "Summit Entertainment". Ti, kteří mají tu možnost kongras navštívit, se budou moci zúčastnit autogramiády, soutěží o zajímavé dárky a po celý víkend mají možnost zdarma získat reklamní předměty."

zdroj- stepheniemeyerova.cz

Breaking Dawn část II. - Info o promo plakátu a klipech

19. června 2012 v 16:15 | Alice

Breaking Dawn - Část 2 - potvrzena účast na Comic-Conu
Už ani ne 30 krátkých dnů do nových Breaking Dawn - Část 2 klipů a informacím! Zástupci studia Summit Entertainment potvrdili, že se herci z Breaking Dawn část II v San Diegu zůčastní Comic-Conu 2012. Comic-con otevře haly oficiálně ve čtvrtek 12. července. Z dřívějších ročníků je známo že twilight sága konference byla vždy ve čtvrtek, ale zatím není potvrzen přesný den konání konference. Na loňských ročnících byl vždy uveřejněn oficiální plakát se všemi herci z aktuálního filmu, také jednotlivé promo fotky a exkluzivní video klipy z filmu. TENTO ROK SE JISTĚ MŮŽEME TĚŠIT NA TO SAMÉ! Wink {#emotions_dlg.yes}
můj zdroj: hannha-montana-twilight.cz

Nový teaser trailer k “Breaking Dawn part 2″ již tuto středu nebo čtvrtek!

19. června 2012 v 16:13 | alice

Podle zpráv ze Summitu / Lionsgate, bude ve středu 20. června na oslavu 111. narozenin Edwarda Cullena, zveřejněn nový teaser trailer k "The Twilight Saga: Breaking Dawn - 2. díl".
Přičemž zítra bude zveřejněna 10-ti sekundová ukázka z tohoto nového teaser traileru! (5:30 AM PDT/8:30 AM EDT) Celý teaser trailer bude pak k vidění o 24 hodin později.

Můj zdroj: stepheniemeyerova.cz

Tak co, těšíte se stejně jako já?
Našla jsem ještě jinou informaci a to, že to bude ve čtvrtek a vido bude mít cca 2 min....tak uvidíme zítra, jak to bude :)
Trailer k filmu rozbřesk část II. tento týden

NYNÍ SE OBJEVILA AKTUÁLNÍ NOVINKA. Další ukázku z traileru uvidíme již zítra!!!! (Amerického času - u nás zítra na večer nebo pozítří).
Plný trailer k filmu Breaking Dawn část dva bude propuštěn na internet již tento čtvrtek Amerického času (u nás spíše čtvrtek večer nebo pátek). Trailer by měl být delší než dvě minuty!!
Tak co těšíte se? {#emotions_dlg.lol} {#emotions_dlg.yes}
hannah-montana-twilight.cz -muj zdroj


Gify z BTS záběrů k Breaking dawn Part 2

9. května 2012 v 20:46 | alice


ZDROJ :stepheniemeyerova.cz

Kris, Rob, Bill a i Michael jsou zase zpátky ve Vancouveru…

2. května 2012 v 16:19 | alice

imagebam.com

NOVINKA !
Kristen Stewart a Robert Pattinson byli spolu spatřeni při návratu na letišti ve Vancouveru. Připojí se k nim i režisér Bill Condon a Michael Sheen, dorazili kvůli natáčení dalších záběrů, které jsou nutné k dokončení Breaking Dawn Part 2. Jak bylo již dříve hlášeno jsou to menší dotáčky. Dodatečné dotáčení scén bylo také děláno pro další film
source: stepheniemeyerova.cz

Web „Super.cz a „The Sun“ zvěřejnily, že v tuto chvíli bezvlasý Robert Pattinson musí přetáčet scény z Twilight Ságy dílu Rozbřesk část 2. s parukou..

26. dubna 2012 v 21:44 | alice

Herec Robert Pattinson (25) má na hlavě třímilimetrový porost. Robert musí dotáčet filmové scény s parukou. Vlasy shodil v domnění, že se v brzké době nebude vracet do své postavy upíra Edwarda Cullena z Twilight Ságy. Jenže se do role vrátit musí, protože režisér není spokojený s některými scénami. Před kameru tak pětadvacetiletý herec půjde s parukou na hlavě.
"Ta paruka vypadá skvěle a nikdo nepozná vůbec nic. Robert si vůbec nemyslel, že když si oholí hlavu, způsobí tím takové velké komplikace," píše The Sun.
"Film je něco jako skládačka, kdy každý kousek - každý záběr, je jedno, jak je krátký - musí přesně zapadnout do dalšího kolem,"..
…komentoval potřebu přetáčení scén sám režisér Bill Condon s tím, že se nejedná o nové dialogy, pouze technické záběry tak, aby film tvořil dokonalou iluzi.


stepheniemeyerova.cz - zdroj !

Breaking Dawn pt. 2 dotáček se zůčastní i Michael Sheen

22. dubna 2012 v 14:27 | alice


Před pár dny Bill Condon oficiálně potvrdil dotáčky Breaking Dawn pt. 2 ve Vancouveru. Dnes k tomu Jack Morrissey, partner Billa Condona, dodal:
"Je to méně než týden, a my už víme, že Rob a Kristen budou ve Vancouveru. Včera jsem tweetoval, že ano, uvidíme i nějaké ty paruky, ale rozmazal jsem větu, která poukazovala na to, že nepochybně uvidímetaké Michaela Sheena letišti ve Vancouveru, aby si naposledy zopakoval roli Ara, vůdce Volturi. . . Jak Bill zmínil v dopise fanouškům, Rob i Kristen si také naposledy nasadí své zlaté kontaktní čočky. . . Kristen si nasadí oboje [červené i zlaté], a Michaela Sheena uvidíme s červenými"
Později Jack doplnil, že v případě Kristen půjde pouze o červené kontaktní čočky. Jack také poznamenal, že se nejedná o přetáčení některých scén, "Protože nic z toho co Bill k Breaking Dawn natočil nepotřebuje přetočit!, ale jde o doplňující záběry, které nebudou obsahovat žádné nové dialogy.
Více se můžete dočíst na stránkách Twilight Examineru.

BD2 přetáčky ofociálně potvrzeny, tady to co Bill Condon vzkazuje všem fanouškům!

16. dubna 2012 v 15:51 | alice


Ahoj Twihards!
Zdravím z Los Angeles, kde tvrdě pracujeme na Breaking Dawn, část druhá. Je opravdu šílené uvědomit si, že už je to rok, co jsme skončili s natáčením ve Vancouveru, protože my, ve střižně, jsme nikdy pracovat nepřestali.
Film je hodně jako puzzle, každý kus - každý záběr, bez ohledu na to, jak krátký - musí přesně pasovat těm ostatním. Naše druhá část skládačky konečně začíná tvořit kompletní obrázek a tak za pár týdnů zamíříme zpátky na sever dodělat pár dalších záběrů - poslední drobné chybějící kousky. Nebudeme natáčet žádné nové scény nebo dialogy, jen nějaké technikálie s některými z našeho štábu a úžasných herců.
Opravdu se těším na setkání s některými z přátel které jsem poznal na své Twilight cestě, jako napríklad skvělý Guillermo Navarro, náš kameraman a jeho tým. A ano, budou tam i Rob a Kristen, aby si naposledy nasadili své zlaté kontaktní čočky …
Jsem nadšený, že vás mohu informovat, že za nedlouho budeme mít pro vás další trailer k rozšifrování. A počkejte, až uvidíte první plakáty - jsou úplně jiné než jakékoli "Twilight" obrázky, které jste dosud viděli. A pak konečně přijde 16. listopad a vy se budete moci podívat na poslední film!
Do té doby, vám přeji krásné jaro a já se zase brzy ozvu.
Mějte se hezky.
Bill

Breaking Dawn pt.2 se bude možná přetáčet/dotáček ve Vecouveru od 30.4. do 3.5.

15. dubna 2012 v 12:37 | alice
stepheniemeyerova.cz

A máme tu nové oficiální stránky k Breaking dawn Part 2

23. března 2012 v 17:10 | alice

undefined
stepheniemeyerova.cz

Co uvidíme v traileru k Breaking Dawn part II.?

23. března 2012 v 17:07 | alice


La rumeur du jour: une description éventuelle du teaser de Breaking Dawn , partie 2 Co uvidíme v prvním traileru na druhou část Breaking Dawn? Záběr začíná osobou, které je zabírána kamerou šikmo ze skály a zárověň sleduje jelena, který je pod skálou. Poté promluví Edward (Robert Pattinson): "Ty se chováš, jako by jsi byla upírem celá staletí, a ne jen pár dní. Záběr skály, Edward skočí, ale laň mine. Ta začíná utíkat. "Neměla bys být schopná toto dělat", Postava, s níž mluví se náhle zastaví a rozhlíží se. Na silnici jsou dva muži. Postava se otočí, a my zjistíme, že je to Bella. Následuje otevřené pole. Edward: " Bello, nemělo by pro tebe být možné se zastavit uprostřed lovu s lidským pachem ve vzduchu." Poté následuje logo a ukázka končí.

Premiéra Breaking Dawn pt. 2 clipu v UK

6. března 2012 v 18:18 | alice

undefined
Při příležitosti uvedení na britský trh Blu-Ray/DVD Breaking Dawn pt. bude 11. března 2012 prodejna HMV na Oxford Street v Londýně promítat exkluzivní klip z Breaking Dawn part 2. Zároveň proběhne pokus o překonání světového rekordu v počtu nevěst shromážděných na jednom místě. Takže neváhejte a kdo máte možnost se tam ukázat, zajděte si koupit DVD/Blu-Ray Breaking Dawn pt. 1 právě do HMV v bílém. (Jakékoli bílé šaty i podomácku vyrobené svatební róby jsou akceptovány!) Prvních 100 nevěst obdrží dárkový balíček a akce by se měli zúčastnit i zatím neupřesnění speciální hosté. ;-) Že by si Rob s Kristen udělali malý výlet do Londýna? Z Paříže to není za tak daleko. Co myslíte?

stepheniemeyerova.cz-muj zdroj

Rozbřesk část II. trailer příští měsíc

19. února 2012 v 18:04 | alice
Na premiéře filmu "The Hunger Games" bude odvisílán první trailer k Breaking Dawn - část II. Bude to zhruba okolo 23. března. už se nemůžu dočkat a co vy? :)
 
 

Reklama