4news

Rozhovory Kris a Roba o natáčení žhavých scén v Rozbřesku part 1

24. května 2012 v 19:14 | alice

Zklamaná Kristen Stewart: náš sex s Robertem působí trapně

Twilight
Kristen Stewart (22) je smutná, že její úsilí přišlo nazmar. Z milostné scény s kolegou a přítelem Robertem Pattinsonem (26) v poslední části ságy Stmívání toho podle jejího mínění moc nezbylo.
Americká herečka byla šokovaná, když uviděla, jak její scéna s Robertem vypadá v konečné podobě. Oba se prý totiž snažili, aby byla co nejvášnivější.

Robert Pattinson rozhovor pro „Movies.ie“ hovoří o konci natáčení TWILIGHT Ságy Rozbřesku, Movies.ie se ptá : „A co dál?“

2. května 2012 v 16:24 | alice

Movies.ie udělali rozhovor s Robertem Pattinson, kde hovoří o filmu Breaking Dawn, o konci natáčení Twilight filmů a co dalšího je pro něj aktuální..
Movies.ie : Jaký byl váš poslední poslední den na place, smutný, šťastný?
Robert Pattinson : "Poslední den v Kanadě byl částečně mizerný: měli jsme dva týdny nočního natáčení a byla mrazivá zima a bylo to hrozné. Ale skutečný poslední den v St Thomas, v Karibiku, byl úžasný. Jednou jsme se museli točit v pěkném počasí, to bylo doslova poslední den natáčení, a točili jsme na pláži a právě dělali scénu v moři celou noc. To byl poslední den, tak jsem byl rád, řekl jsem si "Nebylo to tak zlé!" Bylo to pěkný malý rozloučení."
Movies.ie : Byla to velká párty? Jaký byl pocit při natáčení?
Robert Pattinson : "Bylo to pěkné. Úplně poslední den byl opravdu pěkný. V Kanadě, v ten poslední den, bylo 120 lidí na té poslední scéně, tak to bylo napětí až do poslední sekundy, ale v Karibiku, jsme byli jen já a Kristen, udělali jsme všechno, jen stěží má něco společného s natáčením, to bylo jen pár dalších kousků, a tak to bylo opravdu pěkné a všichni jen zůstali a sledovali slunce. Bylo to opravdu krásné. Byl to pěkný konec."
Movies.ie : Jste smutný, že je to všechno pryč?
Robert Pattinson : "Já ještě nevím. Mám pocit, že jsme byli ve víru tak dlouho, že teď opravdu nevím. Mám pocit, že dělám už léta stále, i když jsem udělal i další filmy mezi Twilight Ságou, protože, když to uděláte a podporujete je nebo mluvíte o dalším filmu, vždy se stejně mluví o <Twilight>, takže je to tak trochu konstantní . Ale já nevím. Možná za rok nebo tak nějak. Vím, kdy má vyjít poslední díl a také vím, že teď mám v podstatě další rok dělat Twilight věci."
Movies.ie : Teď se můžete těšit na humbuk, všechno je u konce a můžete se dostat zpět na dělání jiných věcí?
Robert Pattinson : "Jo, ale je to vždy dobré mít trochu humbuk, a to zejména v dnešní době. Ale já nevím. Budu mít zájem vidět to, jak mě lidé budou vnímat za pár let, protože to vypadá, jako by lidé mluvili stále o stejné věci, o mně asi už tři roky, tak by mě zajímalo, jak dlouho to bude trvat. Ale já opravdu nevím, nemohu nic předvídat."
Movies.ie : Jak jste se připravil na rodiče v tomto filmu, kterými se stanou Edward a Bella? Věděl jste, jak na to ? Nebo jste čerpal cokoliv ze svého dětství?
Robert Pattinson : "Ne tak docela. Nikdo vlastně neví, jak být otcem, když jste poprvé začali - neexistuje způsob, jak se na to připravit. A je to velmi snadné, aby jste reagovala na držení dítěte, zvláště když dítě vypadá jako novorozenec,je to jednoduché protože je to jen pláč ve tvých rukou, takže musíte s ním zacházet velmi opatrně a podobné věci . Ale je to divné, když Mackenzie (Foy), začne hrát Renesmee, jak najednou mají myslet, "Moje dcera je nyní jedenáctiletá". Je to dva měsíce poté, co se narodí a může mluvit. "Takže to byla komplikovaná věc toto hrát. Ale je to fantasy film, takže myslím, že stačí jít spolu s ním."
Movies.ie : Čtvrtá kniha je velmi odlišná od ostatních, zejména v sexuálních scénách - první tři knihy jsou velmi cudné. Jak je to ve filmu?
Robert Pattinson : "Je to legrační, když lidé mluví o sexuálních scénách v knize, protože tam ve skutečnosti nejsou žádné sexuální scény, je to fantazie všech lidí…."
Celý článek v AJ naleznete ZDE
source:stepheniemeyerova.cz !!

Kupte si polštář, který byl použit při natáčení líbánek Edwarda a Belly (Sága Stmívání : Rozbřesk část 1)

22. dubna 2012 v 14:19 | alice
Cena za neobvyklou chvíli: "polštář, který použili Robert Pattinson a Kristen Stewart při natáčení sexuální scény z líbánek v první části Breaking Dawn (varování, oficiální!)!"
Ano, tento malý klenot, který by pravděpodobně chtělo mnoho fanoušků, je o něj boj na EBay aukci :
- Předmět : polštář Edwarda a Belly ze sexuální scény z Breaking Dawn
- Film :
Breaking Dawn část 1 (Sága Stmívání : Rozbřesk část 1)
- Kde ? :
Může být viděn na obrazovce během filmu.
- Barva :
bílá / béžová
- Jsou viditelné :
Stopové množství make-upu herců
- Informace :
Stopy drápů a slz
- Rozměry :
36 "x 20″
- Počet kopií :Jedinečný na světě !
- Autenticita : Prodáno s certifikátem pravosti od Hollywoodu
Proč? Držte kus filmové historie!
  • Až do 22. května! Aktuální nabídka : $ 2 999,99

„Breaking Dawn, část 1″ zpěvník – sóla pro klavír

10. dubna 2012 v 18:42 | alice

image host image host
Tento zpěvník obsahuje 12 skladeb, klavírní sóla z partitury Cartera Burwella k "Breaking Dawn, část 1″ : A Nova Vida · Bella Reborn · Cold Feet · Goodbyes · Hearing the Baby · Hearts Failing · Honeymoon in Eclipse · The Kingdom Where Nobody Dies · Let's Start with Forever · The Threshold · Wedding Nightmare · What You See in the Mirror.
stepheniemeyerova.cz

DVD BD část 1. dvoudisková edice a dárek

3. března 2012 v 12:27 | alice

Z oficiálního mailu od Bontonfilm a. s.

Na DVD i Blu-ray budou tyto bonusy:
1. Jacobův osud
2. Svatební video Belly a Edwarda
3. Láska, smrt, zrození (dokument z natáčení)

DVD vychází jako dvoudisk a u každého DVD bude navíc uvnitř balení malý Twilight dárek.

TWILIGHT SÁGA: Rozbřesk - Část 1.TWILIGHT SÁGA: Rozbřesk - Část 1.TWILIGHT SÁGA: Rozbřesk - Část 1.

Kristen Stewart: "Filmová svatba pro mne byla jako skutečný obřad!"

2. března 2012 v 22:57 | alice

Twilight sága: Rozbřesk - Část 1. - 3

Odvážné fotky z natáčení Rozbřesku

2. března 2012 v 22:53 | alice
Twilight: Rozbřesk


Chystané pokračování Twilight ságy nazvané Rozbřesk: část 1 bude nejspíš o dost pikantnější než všechny minulé díly dohromady. Paparazzi ukořistili odhalené fotky Kristen a Roberta!
Robert Pattinson a jeho skutečná životní láska Kristen Stewart točili v exotickém Karibiku vášnivé scény do prvního dílu Breaking Dawn.

Natáčení probíhalo hodně pozdě v noci, ale zamilované dvojici tenhle přesčas nejspíš vůbec nevadil. Polibky, zamilované pohledy a dotyky si vyměňovali i ve chvílích, kdy kamera vůbec neběžela. Ti dva znovu vytřeli zrak všem, co spekulovali o jejich rozchodu.


"Dřív jsem míval strach, ale teď, když jsme s Kristen pár, můžu říct, že se na natáčení milostných scén vážně těším," svěřil se Robert před natáčením magazínu OK!. "To, že spolu chodíme i ve skutečnosti, se musí projevit i na plátně," myslí si.

V noci strávili v opuštěné zátoce asi tři hodiny a natáčeli milostné scény mezi jejich postavami v Sáze, Bellou a Edwardem. Celý objekt i okolní pláž, kde natáčení probíhalo, sledovala ozbrojená policie a pečlivě hlídala, aby nikdo nemohl natáčení sledovat. Přesto několik fotografií uniklo.

Kristen je na nich v zářivě zelených bikinách, které odhalily její štíhlou postavu. Horní díl má lepenkou přilepený k tělu, aby nemusela být nahoře úplně bez, ale aby její milostné scény s Robertem ve vodě vypadaly věrohodně a působilo to, že je úplně nahá.


Natáčení skončilo až v pět ráno, takže oba hlavní protagonisté vypadali ke konci dost utahaně.

Těšíš se na pokračování Twilight?

zdroj: krasna.cz

Chcete navštívit Ostrov Esmé? Nyní si můžete pronajmout Edwardův a Bellin líbánkový domeček

2. března 2012 v 19:20 | alice


"Chcete strávit krásnou dovolenou jako Bella a Edward na ostrově Esmé?" Nyní si dům můžete pronajmout za tak nízkou cenu (hihi!) v přepočtu za 4000 dolarů za noc!
V Twilight Sáze Breaking Dawn Part 1, podnikli Edward s Bellou cestu do Brazílie, kam jeli na líbánky na ostrov Esmé. Konkrétní místo je Paraty/ Brazílie, kde bylo koloniální město a je zde nádherná dovolená. Ostrov se nachází v polovině cesty mezi Riem de Janeirem a São Paulem. Konkrétně líbánky strávili v domě na pláži Saco kde se nachází Mamangua a tropické fjordy (mořské zálivy).

Šest ložnic v tzv. domě "Casa em Paraty" jak se nazývá dle místních, je ve vlastnictví São Paula. Anagtu, brazilská cestovní kancelář, která se specializuje na pronájmy vil ve vybraných destinacích, jako jsou Paraty, kde je hojnost plnohodnotnému zázemí okouzlujících prázdninových domů. Často jsou více žádoucí, než nabídka špičkových hotelů. Ostrov má rozlohu 11.000 čtverečních stop a dům stojí mezi dvěma malými kopci a je zcela na samotě v malé zátoce.
Dům je navržený brazilskými architekty Bernardesem a Jacobsenem, kteří jsou nejvíce známý pro svou tvorbu nápaditých, tropických a moderních domů.
"Casa em Paraty" splétá venkovní interiér s vnitřním tím, že má střešní okna a jsou zde použity materiály z palmy a banánovníky klíčené z plantážníků, které jsou vsazené do podlahy. Jako tradiční brazilské rybářské chaty, domov rámuje eukalypt a trámy dávájí pocit stromu přímo v domě. Dekoraci zahrnují tropické a elegantní otesané dřevěné figurky z Bali a Jižní Ameriky a dlažby provedené Franciscem Brennandem (proslulý sochař a výtvarník) se sídlem nedaleko Recife.

Přístup k domu je buď lodí nebo vrtulníkem (spíše vrtulníkem). Také došlo na natáčení u vodopádu v Taquari. Na Paraty cestovní operátoři samozřejmě zpeněží úspěch filmu a nyní již nabízí prohlídky i těchto míst.
Zdroj : Twifans

ROZBŘESK ke stažení

4. února 2012 v 22:29 | aliceTwilight sága: Rozbřesk - 1. část.avi
01:57:20 | 1.36 GB

Dvoudisková edice Rozbřesk část 1.

4. února 2012 v 20:40 | alice
Twilight sága: Rozbřesk - Část 1. (Blu-Ray)
447 Kč
7
Twilight sága: Rozbřesk - Část 1. (DVD)
337 Kč

kupte např. na filmarena.cz, filmcity.cz

Další BTS video klip k Breaking Dawn pt.1 – Chcete vědět jak se Kristen, Rob a Taylor vydrželi během natáčení BD nesmát? No nevydrželi! LOL

4. února 2012 v 20:04 | alice
Video společně s odkazem ZDE

Soundtrack – Twilight sága: Rozbřesk – 1. část (2011) – přeložené texty písní

4. února 2012 v 20:02 | alice

Více informací o francouzském DVD/Bluy Ray k BD Part 1

30. ledna 2012 v 21:20 | alice

OBSAH DVD / Blu-Ray

STMÍVÁNÍ Kapitola 4 - DVD : Audio komentář režiséra Bill Condon

2 části nepublikované :
• přání hostů pro Edwarda a Bellu (dlouhá verze)
• Osud Jacoba: pohled do minulosti, osud, který se stane nevyhnutelný po všech kapitolách a Jacob se stává Alfou celé vlčí smečky

STMÍVÁNÍ Kapitola 4 - Blu-ray : Audio komentář režiséra Billa Condona
• Manželství a osud Jacoba
…tvořeno na šest částí celkem (1:30)
• Nový začátek
• Edwardovo a Bellino manželství
• Svatební cesta
• Balení
• Těhotenství
• Bellin porod
• Exkluzivní rozhovor s Ashley Greene

2 části nepublikované :
• přání hostů pro Edwarda a Bellu (dlouhá verze)
• Osud Jacoba: pohled do minulosti, osud, který se stane nevyhnutelný po všech kapitolách a Jacob se stává Alfou celé vlčí smečky


stepheniemeyerova.cz

Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1 DVD (Filipíny)

27. ledna 2012 v 18:33 | alice

Edice DVD: Zahrnuje:

Breaking Dawn část 1 2-Disk Speciální Edice DVD, Edward a Bella - svatební oznámení replika a 12 karet se Svatebními fotografiemi
Cena: P1, 295,00 SRP (Pre-order P1, 195.00)

Specialní Edice Blu-ray :

obsahuje Breaking Dawn Part 1 Blu-ray Disc a Edward a Bella svatební oznámení replika a hudební videa (Bruno Mars' "It Will Rain", Christina Perri's "A Thousand Years" a mnoho dalších …) nejsou uvedeny na DVD.
Cena: P1, 395,00 SRP (Pre-order P1, 295.00)

2-disk DVD mimořádného vydání :

Plus Breaking Dawn část 1 Edward a Bella svatební oznámení replika.
Cena: P895.00 SRP (Pre-order P795.00)

Bella svatební šaty edice DVD:

Zahrnuje: Breaking Dawn část 1 2-Disk Special Edition DVD, Edward a Bella svatební oznámení replika a 14 x 20 Svatební fotografie + Látkový plakát.
Cena: P1, 295,00 SRP (Pre-order P1, 195.00)
stepheniemeyerova.cz

Carter Burwell hovoří o přípravě „Breaking Dawn – Part 2″ piano scéně

27. ledna 2012 v 18:32 | alice

Carter Burwell, skladatel hudby k The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 a 2, promluvil o skládání hudby pro nadcházející klavírní scénu z druhé části ve které se objeví "Edward" (Robert Pattinson) a "Renesmee" (Mackenzie Foy).
V novém rozhovoru pro Sag Harboru Express, Burwell vysvětluje: "Obecně platí, že nepíšu žádnou hudbu dokud není celý film natočen. Ale existují jisté výjimky. Ve filmu na jehož hudbě právě teď pracuji, což je "Breaking Dawn: Part II," potřebovali Rob Pattinson a herečka, která hraje jeho dceru zahrát na klavír onscreen. Musel jsem napsat tento duet, ještě než se natočil film tak, aby se ho mohli skutečně naučit. Rob je hudebník, takže si zakládá na tom aby i před kamerou byl jeho prstoklad správný. "
Burwell tak potvrdil skutečnost, že Pattinson bude opravdu přehrávat jeho hudbu na obrazovce, tak jak jsme informovali loni v únoru , v článku o dokončení "Renesmee's Lullaby".
Carter Burwell byl, samozřejmě, skladatelem pro Twilight v roce 2008, a tak byl zodpovědný i za vytvoření "Bella's Lullaby" pro tento film - skladbu, kterou Robert taky přehrál před kamerou.

stepheniemeyerova.cz

Velká Británie „Breaking Dawn“ Extra DVD a obal : Single/Double DVD a Blu-ray.Vyjde 12. března 2012

27. ledna 2012 v 18:30 | alice

Speciální obsah:

Audio komentář režiséra Billa Condona
Velká Británie Premiéra - záběry z ní
Extra…. Edward, Jacob, o svatební recepci, líbánky, Bellino těhotenství, Wolf Pack a Cullenovi
Blu-ray exclusive : Bella a Edward svatební video zaměstnancůstepheniemeyerova.cz

Šťastná brazilská faninka vyhrála Edwardovo volvo z „Breaking Dawn Part1″

13. ledna 2012 v 21:52 | alice

Teda zavidím jí :) když si jen představím, že bych seděla v autě, ve kterém seděli nejlepší a moji nejoblíbenější herci,
tak bych byla štěstím bez sebe :) :D

Rozbřesk vydělal $651,900,000

5. ledna 2012 v 15:00 | alice
Film rozbřesk už vydělal po celém světě 651 900 000 dolarů, což je přesně --> 12 881 544 000 korun
host image
host image
zdroj:
hannah montana twilight

Stephenie Meyer a Breaking Dawn mezi top 10 nejvyhledávanějších výrazů na Googlu

2. ledna 2012 v 15:32 | alice

Google výhlásil nejpopulárnější vyhledávací termíny z celého světa za rok 2011 na svých stránkách Google Zeigeist site. Stránky představují desítky seznamů nejvyhledávanějších témat na internetu. Tady jsou seznamy kde jsou Twilight a jeho obsazení zmíněni, celosvětově.
List of most popular author for the United States, Stephenie Meyer obsadila 7 příčku.
Most-searched book for the United States, Breaking Dawn obsadil 3 příčku!
Pop Culture/Movie list for the United States, Breaking Dawn obsadil 4 příčku.
Fastest Rising Movie Top 10 list for Mexico, Breaking Dawn obsadil 8 příčku.
Top 10 movies for Canada, Breaking Dawn obsadil 10 příčku.
Top 10 Movie list for Brazil, Breaking Dawn obsadil 5 příčku.
Fastest Rising People in Chile, Bruno Mars s písní "It will rain" obsadil 6 příčku.
Celebrity List for Colombia, Dakota Fanning obsadila 5 příčku.
Movie List for Australia, Breaking Dawn obsadil 1 příčku!
Movie List for New Zealand Breaking Dawn obsadil 2 příčku!

Fastest Rising People in Belgium, Bruno Mars obsadil 6 příčku.
Movie List for Switzerland, Breaking Dawn obsadil 3 příčku.
Seznam nejrychleji stoupajících hvězd pro Českou republiku, Bruno Mars obsadil 5 příčku, stejně dopadl i v Německu a v Dánsku obsadil 6 příčku.
Movie list in the United Kingdom, Breaking Dawn obsadil 1 příčku!
Song List for Ireland, Bruno Mars obsadil 7 příčku..
Movie List in Italy, Breaking Dawn obsadil 10 příčku.
Fastest Rising People list in Netherland, Bruno Mars obsadil 9 příčku.
Movie list in Portugal, Breaking Dawn obsadil 4 příčku.
Movie list in Turkey, Breaking Dawn obsadil 7 příčku.

my zdroj: stepheniemeyerova.cz

The Twilight Saga a Taylor Lautner zaznamenali obrovský úspěch na Facebooku

2. ledna 2012 v 15:27 | alice

Twilight Sága i Taylor Lautner byli součástí výroční zprávy Facebooku za rok 2011, v níž se dozvíte, o čem se lidé na Facebooku v tomto roce nejvíce bavili. The Twilight Saga Facebook byla druhou nejoblíbenější filmovou stránkou roku, s více než dvacet šest a půl milionem lidí,kterým se tato stránka "líbí", a Taylor Lautner Facebook, který byl spuštěn teprve letos v létě, se stal šestou nejpopulárnější stránkou v kategorii Herci a TV osobnosti.
Vzhledem k velikosti a stále rostoucímu vlivu Facebooku jako sociální sítě, je to skvělým měřítkem toho, co je u veřejnosti populární.
Růst Twilight Facebook stránky je také fascinující sledovat. Před méně než dvěma lety, měla stránka 5 miliónů fanoušků, a teď, je to pěti násobek. Když stránka dosáhla pětadvaceti milionu, letos v září, zveřejnil Jackson Rathbone ("Jasper Hale" v Twilight Sáze ) osobní pozdrav a poděkoval Twilight fanouškům za vyzdvižení platformy do takových výšek.
Mimochodem, v případě, že jste byli zvědaví, proč jeho kolegové z Twilight Ságy, jako Kristen Stewart a Robert Pattinson nebyly na seznamu Facebook Memology 2011, je to proto, že nemají oficiální Facebook stránky. Celý seznam účtů Twilight cast na sociálních sítích atd. najdete ZDE.

 
 

Reklama