Září 2012

Držte jí palce! Nevěrná Kristen Stewart má měsíc na záchranu vztahu s Robertem Pattinsonem

29. září 2012 v 9:09 | alice |  news robsten
Kristen Stewart a Robert Pattinson zkouší, zda jim to spolu napodruhé vyjde.
Kristen Stewart a Robert Pattinson zkouší, zda jim to spolu napodruhé vyjde.

I přesto, že tomu už nikdo nevěřil, jsou známí herci Robert Pattinson (26) a Kristen Stewart (22) opět spolu. Představitel role upíra Edwarda z Twilight ságy byl sice svou partnerkou údajně podveden, ale nakonec ji po dlouhém přemýšlení vzal na milost. Prý zatím ale jen na měsíc.
"Robert měl hodně času, aby přemýšlel o tom, co se stalo. Pořád ho to bolí. Také si uvědomuje, jak je pro něj Kristen důležitá. Varoval ji, že je možné, že jí nedokáže odpustit a zapomenout. Ale souhlasil s tím, že jí dá měsíc a pak se uvidí, jak jim to bude fungovat. Když to nepůjde, rozejdou se," uvedl Pattinsonův kamarád.
Herci spolu údajně nebydlí, ale každý den se schází. Snaží se nic neuspěchat a chovat se, jako by byli kamarády.
zdroj: super.cz

Odpustil jí! Robert Pattinson a Kristen Stewart jsou zase spolu

18. září 2012 v 19:35 | Alice |  news robsten
Kristen Stewart a Robert Pattinson opět tvoří pár.
Kristen Stewart a Robert Pattinson opět tvoří pár.fotobanka Profimedia

Odpustil jí! Robert Pattinson a Kristen Stewart jsou zase spolu

18. září 2012 11:59
Vztah Kristen Stewart (22) a Roberta Pattinsona (26) se zdál byt ztracený. Vypadalo to, že pohledný herec své přítelkyni a herecké kolegyni nevěru s režisérem Rupertem Sandersem neodpustí, naštěstí to ale dopadlo jinak. Robert dal půvabné představitelce Belly Swan z Twilight ságy šanci.
Kristen se prý Robertovi omluvila a přísahala, že se Sandersem nespala. "Rozhodli se, že bez sebe nemůžou být. Kristen Robertovi vylila srdce a řekla mu, že to bylo jedinkrát a byla to velká chyba," napsal britský The Sun.
Slavný pár se teď stěhuje do Los Angeles a doufá, že se jim podaří jejich vztah obnovit.
"Po mnoha dlouhých plačtivých rozhovorech to vyřešili. Robert vidí, jak toho Kristen upřímně lituje a zcela jí odpustil. Opravdu milují jeden druhého," dodal The Sun.

Rozbřesk část II. - Set fotek z filmu

15. září 2012 v 19:23 | Alice |  4fotky/obrázky-p.2
( Hannah nekteré fotky, které na netu nejsou, vyfotila z videa)
Hiatus

15. září 2012 v 19:09 | alice
Ahoj Affs,
omlouvám se ale delší dobu tu nebduu...moždá sem dám sem tam ty
nejduležitěší články, ale stejně je všechny najdete na webu: stepheniemeyerova.cz :)
Takže moc se omlouvám :( prostě není volno..

Rozbřesk trailer s CZ titulky

15. září 2012 v 19:05 | Alice |  4videa-p.2
Já už se tak teším :)

články ze super.cz

9. září 2012 v 10:37 | aliceNový trailer k Breaking Dawn Part 2 by měl být, již brzy zvěřejněn..

5. září 2012 v 20:23 | alice |  4news-p.2
Podle francouzského distributora "SND" posledního dílu The Twilight Saga : Breaking Dawn Part 2, má být trailer zveřejněn po 8. září. No tak to se budeme těšit :)

MTV rozhovor s Billem Condonem

3. září 2012 v 17:38 | alice |  4news-p.2
Billa Condona vyzpovídala reportérka Kara Warner pro Fall Movie Preview od MTV. Krátký rozhovor s novými informacemi, které by vás mohly zajímat, máte přímo tady. O schopnostech upírů, oficiální stopáži,…
MTV: Jak se cítíš? V jaké post-produkční fázi právě jste?
Bill: Jsme ve fázi míchání, úprav barev a dodávání posledních velkých vizuálních efektů, což je ta chvíle, kdy to začíná být komplikované, protože ty (nejnáročnější efekty) přichází na řadu vždycky jako poslední, takže ověřit si, že vypadají tak dobře, jak je jen možné, je právě teď nejdůležitější.
MTV: Máš nějaký speciální efekt, který tě obzvlášť těší?
Bill: Oh, bože, je jich tam spousta krásných. Mám rád způsob, je velmi děsivý, ale i tak mám rád způsob, jakým vypadá Alecova mlha. Používá mlhu, která vás může zbavit zraku, sluchu a řeči, ta vypadá vážně dobře. Je to trochu jiný druh mlhy, jako by měla chapadla, může proniknout přímo do vás.
MTV: Strašně se těší, až všechny superschopnosti uvidím! Před časem jsem mluvila s Mackenzie Foy, s tou nejroztomilejší osůbkou na světě, a ona mluvila o tom, jaká byla zábava natáčet její "superschopnostní scény."
Bill: Já vím, je roztomilá, že? Její schopností je to, že jakmile se někoho dotkne, může mu ukázat, na co zrovna myslí a jemu se to prostě zobrazí v hlavě. Je tam pár vizuálních efektů, ale hodně z toho udělá score Cartera Burwella, na čem Dane Davis, který je brilantní zvukový designér, co dělal na The Matrix a na spoustě dalších filmů, pracuje. Nechal ji prostě mluvit, číst poezii a věci jako jsou tohle, a pak z toho udělal stovky skladeb. Neuslyšíte skutečně její slova, ale takové bzučení jejího hlasu. Je to velmi abstraktní efekt, který jsem nikdy předtím neslyšel, opravdu parádní.
MTV: V poslední fází míchání a produkce, je tu něco, co se ti líbilo už při natáčení, ale na plátně sis to doopravdy zamiloval?
Bill: Je tam hodně takových věcí. Řekl bych, že celý vrchol (filmu), připadá mi to jako to největší muzikálové číslo, které jsem kdy režíroval. Ten pocit, když se konečně dostanete do správného rytmu… Tím se to stává, doufám, velmi uspokojivé.
MTV: Který den na place byl ten největší, nejvytíženější a nejvtipnější?
Bill: Ten největší a nejvtipnější byl v ten den, kdy mě tak překvapili. Šli jsme nahoru, vysoko, tak vysoko, jak jsme jen mohli, abychom získali co nejširší záběr z bitevního pole s Volturiovými na jedné straně a skupinkou Cullenových s přáteli na straně druhé. A při posledním záběru najednou slyšíte hrát Eurythmics a všichni začnou s nacvičenou taneční choreografií. Byl to obrovský den a ta největší párty vůbec.


MTV: Máme nějakou naději, že tahle scéna skončí na DVD?
Bill: Myslím, že naděje tu je, jo.
MTV: Už padla nějaká rozhodnutí týkající se soundtracku? V hereckém obsazení máš mnoho muzikantů.
Bill: Oh, ano, to je zajímavé. Nevím, zatím o tom nemám dovoleno mluvit, ale konečně jsme něco potvrdili, je to vzrušující.
MTV: A co stopáž? Už je něco oficiální?
Bill: Jo, stopáž je 1 hodina a 56 minut, což je o minutu méně, než měl první díl. Myslím, že je nejkratší z celé ságy.
MTV: Mluvili jsme o největším a nejvytíženějším dnu, ale co ten nejtišší, nejemotivnější moment?
Bill: Takových byla hodně, mohl bych říct… Nechci mluvit o té jedné scéně, protože to je překvapení, ale víte co, ta scéna, kdy Charlie poprvé potká Bellu jako upírá a pak se pozná s Renesmee. V tomhle filmu je v podstatě opravdu jediný člověk, pokud tedy počítáte s Taylorem (Lautnerem) jako kouzelnou postavou, Charlie je jediný, kdo nás do této věci zavede. Když tomu všemu může uvěřit Charlie a chápat to, myslím, že zbytek publika může taky. Samozřejmě Billy Burke je tak neuvěřitelný herec, který dokáže každou scénu víc zlidštit, takže sledovat jeho společně s Kristen v téhle scéně… Vzpomínám si, že v tom byla naprostá radost.
MTV: Ještě je asi trochu brzo, ale máš v plánu dovolenou?
Bill: (směje se) Moje představa dovolené na pláži je taková, že za dva týdny jedu do New Yorku. Ale myslím, že něco takového pak přijde.
MTV: Máš pro fanoušky nějakou radu, jak strávit čas, než vyjde film?
Bill: Oh, to je zajímavá otázka. Je tu menší překvapení se score. Možná by mohli poslouchat CD předchozích filmů, oživit si je.
Zdroj: stmivani.blog.cz
Článek v originále najdete na stránkách MTV
zdtoj: stepheniemeyerova.cz

Super boty

1. září 2012 v 17:00 | Alice

Speciální kolekce
Speciální kolekce
Tyhle boty se mi docela líbí, jsou takový drsný, ale i ležérní :) Docela bych je pasovala na Kristen...nevíte, kde by se daly sehnat? U bati? :)

Otázky a odpovědi se Stephenie Meyer z nejnovějšího vydaní Entertainment Weekly

1. září 2012 v 15:04 | Alice |  4news-p.2

Twilight sága knih autorky Stephenie Meyer se prodalo více než 100 milionů a jejich zfilmování z nich udělalo mezinárodní senzací. Když měl EW příležitost, minulý měsíc na Comic-Conu, si 38letou autorkou popovídat (Stephenie odmítla komentovat Kristenin a Robertův vztah), byla už v plné práci na dalších dvou filmových adaptacích, jejího románu z roku 2008 "The Host" (v kinech od 29. března 2013) a klasického románu pro mladé z roku 1974 od Loise Duncana "Down a Dark Hall".
Breaking Dawn-part 2 jde do kin 16. listopadu, a tak se dostaneme na filmový konec The Twilight Sagy. Jak se cítíš?
snažila jsem se si smutek moc nepřiznávat, ale začíná mě to dostávat. Stýská se mi po všech, Kristen, Taylorovi a Robertovi. Zvykla jsem si vídat je každý den.
V současné době pracuješ na filmové adaptaci další z tvých knih, Hostiteli. Změnila tvá zkušenost s natáčením Twilight, tvůj pohled na proměňování tvých knih do filmů?
Těžko říct. Obecně platí že, moje zkušenost je pozitivní, a jako autor nemyslím si, že by byl někomu nabídnut takový vliv na výrobu filmu jako jsem měla já. S každým filmem jsem se trochu více zapojovala. Moc se mi líbilo být zdrojem informací, jako například když má herec dotaz ohledně backstory. A nedávno, na scéně Hostitele, jsem byla jediná z celého štábu, kdo si všiml, že v pozadí scény byl traktor na sběr třešní. Takže občas jsem opravdu užitečná, mám fantastický zrak. [Smích]
Ty jsi se dokonce objevila v Breaking Dawn, part 1, jako host na svatbě Edwarda a Belly.
Nebyl to můj nápad a nenáviděla jsem ty šaty! Nerada se na sebe dívám ve filmu. Ale jinak, až na to že nám málem umrzli zadky, to byl skvělý zážitek. Seděla jsem s [producentem] Wyckem Godfreym, který je u Twilight od úplně prvního dne, a tak jsme my vytvořili backstory: Wyck a já jsme jako byli manželé a Wyck byl jako zástupcem šerifa, a naše manželství se rozpadalo, protože Wyck byl zamilovaný do [Bellina otce] Charlieho. Užili jsme si opravdu hodně legrace jak jsme tak seděli v tom studeném lese.

Pojmenovala jsi dceru Belly a Edward Renesmee, což se stalo zdrojem posměchu i mezi horlivými fanoušky Twilight.
Jsem z těch lidí co se pevně drží reality, a nemyslím si že by se měli dělat opičky se jmény dětí. Velkou roli v tom se z nich později stane, ať už je to striptérka, nebo právník, hraje jméno, které jim dáte. Nikdy bych nepojmenovala skutečné dítě Renesmee. Ale ve fantazii, můžete pojmenovat své postavy jak chcete. Nemohla jsem jmenovat Bellino a Edwardovo je dítě Lindsay. Nemohla jsem ji pojmenovat žádným obyčejným jménem, nic co již existuje bych prostě nepovažovala za správné. Musela jsem vybrat jméno, které bylo z mého pohledu zcela a naprosto unikátní, což znamenalo, že se stane terčem posměchu. S tím jsem se smířila. Akceptovala jsem všechny posměšky, a úplně je chápu!
Někdo pravděpodobně tak pojmenovává své skutečné dítě právě teď, v průběhu naší konverzace.
No, to mě opravdu znepokojuje. [Smích]
Je některý, z Twilight filmů, tvým oblíbeným?
Žádný, by byla pravděpodobně nejlepší odpověď, protože všechny v sobě něco mají, něco co stojí za zmínku, ale myslím, že New Moon je ten, který nejvíce zapadá do toho, co jsem si představovala. Možná tomu pomohlo, že mám opravdu ráda [režiséra] Chrise Weitze, pracovat s ním je jako sen. Prase se všemi byla radost, ale Chris a já jsme si opravdu sedli.
Když jsi psala první Twilight knihu, napadlo tě někdy, že by se to mohlo stát takovým fenoménem?
Kdybych měla tušení, že někdo uvidí, co dělám, okamžitě bych s tím přestala. Nikdy nebyla schopna to dokončit. byl by to obrovský tlak, i tak mi trvalo věčnost, považovat samu sebe za autorku. Já jsem čtenář, a pro mě jsou autoři magická stvoření.
Díváš se někdy na True Blood nebo The Vampire Diaries, aby viděli, co všichni ti ostatní upíři dělají?
Ne, jsem obrovský strašpytel. [Smích] Já mám vlastně v celku útlocitná.

zdroj- stepheniemeyerova.cz