Květen 2012


Robsten na filmovém festivalu v Cannes - polibek

24. května 2012 v 19:27 | alice |  news robsten
Konečně něco zajímavého ze světa Robsten :) zdroj stepheniemeyerova.cz!!

Výjímečně fotky Robsten v soukromí na OTR After Party

Published 24.5.2012 | By Swan

imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
Video najdete ZDE!!!

Master post - premiéra "On The Road" na filmovém festivalu v CannesRozhovory Kris a Roba o natáčení žhavých scén v Rozbřesku part 1

24. května 2012 v 19:14 | alice |  4news

Zklamaná Kristen Stewart: náš sex s Robertem působí trapně

Twilight
Kristen Stewart (22) je smutná, že její úsilí přišlo nazmar. Z milostné scény s kolegou a přítelem Robertem Pattinsonem (26) v poslední části ságy Stmívání toho podle jejího mínění moc nezbylo.
Americká herečka byla šokovaná, když uviděla, jak její scéna s Robertem vypadá v konečné podobě. Oba se prý totiž snažili, aby byla co nejvášnivější.


Upíří deníky na nově od 31.května!

24. května 2012 v 19:08 | alice |  tvd news
Moji milí lidičky,
od 31.května bude vysílat tv NOVA upíří deníky seriál :) Takže se máte na co těšit :)


Upíří deníky (1)

31. 5. 2012, 15:30 - Nova
Seriál, USA (2009), 60 min, Premiéra, stereo vysílání

Hrají: N. Dobrevová, P. Wesley, I. Somerhalder
Seriál USA (2009). Před 150 lety se bratři Damon a Stefan Salvatore zamilovali do krásné mladé upírky Katherine. Teď se jejich souboj o dívčí srdce opakuje, když se v malém americkém městě Mystic Falls seznámí se středoškolačkou Elenou, která se Katherine neuvěřitelně podobá. Když se ale probudí upíři, dosud spící v kryptě kostela, a uniknou mezi lidi, musí se bratři spojit, aby bojovali proti něčemu ještě hrozivějšímu, než jsou oni sami.

Elena Gilbert a její bratr Jeremy žijí se svou tetou Jennou v městečku Mystic Falls ve Virginii. Nedávno jim zemřeli oba rodiče, a každý ze sourozenců se vyrovnává se ztrátou po svém. Sedmnáctiletá Elena je sebevědomá královna střední školy, výborná studentka, které se daří smutek skrývat. Své myšlenky sděluje deníčku a rozptýlení a podporu nachází u kamarádek Bonnie a Caroline. Patnáctiletý Jeremy, aby skryl svou bolest, začne užívat drogy. Začíná nový školní rok a ve škole se objevuje nový student, záhadný Stefan Salvatore s uhrančivýma očima. Elena Celý popis
Další díly:
Upíří deníky (2) - 1. června 2012 - 15:30
Upíří deníky (3) - 4. června 2012 - 15:30
Upíří deníky (4) - 5. června 2012 - 15:30
Upíří deníky (5) - 6. června 2012 - 15:30
Upíří deníky (6) - 7. června 2012 - 15:30
Copyright © 1996-2012 Seznam.cz, a.s.¨Pražský orchestr (The City of Prague) vzdává hold Twilight Sáze

13. května 2012 v 12:09 | alice |  1videa
Filharmonie, hlavní město Praha ("The City of Prague"), která funguje pouze na základě tvoření a hraní filmové hudby, se rozhodla vzdát hold Twilight uvolněním titulního albumu z nejlepších kusů score hudby Ságy!
Album s názvem "Hudba z Twilight Ságy" ("Music from The Twilight Saga") je již k dispozici ke koupi (ZDE : "Music from The Twilight Saga (Soundtrack)", The Prague Philharmonic Orchestra) a jde na prodej ve Spojených státech dne 24. května. Mezitím, vám navrhuji vrátit se zpět do světa Twilight ke krásné "Bella's Lullaby"
Přehrát si obsah celého alba můžete "ZDE" , další info o albu "ZDE" , seznam skladeb na youtube.cz "ZDE"

Bella a Edward - Evoluce

13. května 2012 v 12:05 | alice |  4fotky/obrázky-p.2
Pro srovnání - Bella s Edwardem v Twilight a Breaking Dawn part II.
hannah-montana-twilight.cz

Rozbřesk - Promo fotka

13. května 2012 v 12:04 | alice |  4foto/obrázky
Krásná promo fotka k Breaking Dawn. V celém článku v HQ.


Dnes má Robert Pattinson narozeniny

13. května 2012 v 11:22 | alice
Přeji mu vše nejlepší! Mrkající

Hiatus dál + nevyrábím layouty-omlouvám se

12. května 2012 v 13:07 | alice
Ahoj lidi,
jen chci zveřejnit, že v následujícím měsící nebo dva nebudu vyrábet layouty a taky budu málo obíhat a zveřejnovat články.
To víte, blíží se konec školního roku a je to pěkná fuška :/

Přeji krásný víkend

Vaše Alice

Gify z BTS záběrů k Breaking dawn Part 2

9. května 2012 v 20:46 | alice |  4news-p.2


ZDROJ :stepheniemeyerova.cz

Omlovám se AFFS za neobíhání

4. května 2012 v 14:04 | alice
Milí moji affilates,
chci se vám všem moc omluvit za to, že neplním své povinnosti coby spřátelený blog - a to obíhání a psaní komentů na vašem blogu. Je mi to moc líto, ale už docela dlouhou dobu nějak nestíhám. Vždy sem jen něco rychle zkopíruji abyste měli nějaké ty novinky ze světa Twilight. Hiatus trvá už hodnš dlouho a bohužel ještě nějakou dobu potrvá. Pokud si mě chcete smazat z affs úplně to chápu... :/ :(
Mějte se moc krásně a přej pěkný víkend

Vaše Alice - adminka blogu

P.S Napadlo mě, že bych hledala nějakou adminka, která by mi pomáhala s blogem, co myslíte je to dobrý nápad?
PP.S Před nějakou dobou jsem se začetla do serie Vampýrská akademie...a mám takový pocit, že je to super počteníčko, takže všem doporučuji :)

Robert Pattinson rozhovor pro „Movies.ie“ hovoří o konci natáčení TWILIGHT Ságy Rozbřesku, Movies.ie se ptá : „A co dál?“

2. května 2012 v 16:24 | alice |  4news

Movies.ie udělali rozhovor s Robertem Pattinson, kde hovoří o filmu Breaking Dawn, o konci natáčení Twilight filmů a co dalšího je pro něj aktuální..
Movies.ie : Jaký byl váš poslední poslední den na place, smutný, šťastný?
Robert Pattinson : "Poslední den v Kanadě byl částečně mizerný: měli jsme dva týdny nočního natáčení a byla mrazivá zima a bylo to hrozné. Ale skutečný poslední den v St Thomas, v Karibiku, byl úžasný. Jednou jsme se museli točit v pěkném počasí, to bylo doslova poslední den natáčení, a točili jsme na pláži a právě dělali scénu v moři celou noc. To byl poslední den, tak jsem byl rád, řekl jsem si "Nebylo to tak zlé!" Bylo to pěkný malý rozloučení."
Movies.ie : Byla to velká párty? Jaký byl pocit při natáčení?
Robert Pattinson : "Bylo to pěkné. Úplně poslední den byl opravdu pěkný. V Kanadě, v ten poslední den, bylo 120 lidí na té poslední scéně, tak to bylo napětí až do poslední sekundy, ale v Karibiku, jsme byli jen já a Kristen, udělali jsme všechno, jen stěží má něco společného s natáčením, to bylo jen pár dalších kousků, a tak to bylo opravdu pěkné a všichni jen zůstali a sledovali slunce. Bylo to opravdu krásné. Byl to pěkný konec."
Movies.ie : Jste smutný, že je to všechno pryč?
Robert Pattinson : "Já ještě nevím. Mám pocit, že jsme byli ve víru tak dlouho, že teď opravdu nevím. Mám pocit, že dělám už léta stále, i když jsem udělal i další filmy mezi Twilight Ságou, protože, když to uděláte a podporujete je nebo mluvíte o dalším filmu, vždy se stejně mluví o <Twilight>, takže je to tak trochu konstantní . Ale já nevím. Možná za rok nebo tak nějak. Vím, kdy má vyjít poslední díl a také vím, že teď mám v podstatě další rok dělat Twilight věci."
Movies.ie : Teď se můžete těšit na humbuk, všechno je u konce a můžete se dostat zpět na dělání jiných věcí?
Robert Pattinson : "Jo, ale je to vždy dobré mít trochu humbuk, a to zejména v dnešní době. Ale já nevím. Budu mít zájem vidět to, jak mě lidé budou vnímat za pár let, protože to vypadá, jako by lidé mluvili stále o stejné věci, o mně asi už tři roky, tak by mě zajímalo, jak dlouho to bude trvat. Ale já opravdu nevím, nemohu nic předvídat."
Movies.ie : Jak jste se připravil na rodiče v tomto filmu, kterými se stanou Edward a Bella? Věděl jste, jak na to ? Nebo jste čerpal cokoliv ze svého dětství?
Robert Pattinson : "Ne tak docela. Nikdo vlastně neví, jak být otcem, když jste poprvé začali - neexistuje způsob, jak se na to připravit. A je to velmi snadné, aby jste reagovala na držení dítěte, zvláště když dítě vypadá jako novorozenec,je to jednoduché protože je to jen pláč ve tvých rukou, takže musíte s ním zacházet velmi opatrně a podobné věci . Ale je to divné, když Mackenzie (Foy), začne hrát Renesmee, jak najednou mají myslet, "Moje dcera je nyní jedenáctiletá". Je to dva měsíce poté, co se narodí a může mluvit. "Takže to byla komplikovaná věc toto hrát. Ale je to fantasy film, takže myslím, že stačí jít spolu s ním."
Movies.ie : Čtvrtá kniha je velmi odlišná od ostatních, zejména v sexuálních scénách - první tři knihy jsou velmi cudné. Jak je to ve filmu?
Robert Pattinson : "Je to legrační, když lidé mluví o sexuálních scénách v knize, protože tam ve skutečnosti nejsou žádné sexuální scény, je to fantazie všech lidí…."
Celý článek v AJ naleznete ZDE
source:stepheniemeyerova.cz !!

Robert Pattinson a jeho 400 nových outtakes

2. května 2012 v 16:21 | alice |  photoshoot rob

image hostimage hostimage hostimage hostimage hostimage hostimage hostimage hostimage hostimage hostimage hostimage host
více ZDE - u mého zdoje :)

Kris, Rob, Bill a i Michael jsou zase zpátky ve Vancouveru…

2. května 2012 v 16:19 | alice |  4news-p.2

imagebam.com

NOVINKA !
Kristen Stewart a Robert Pattinson byli spolu spatřeni při návratu na letišti ve Vancouveru. Připojí se k nim i režisér Bill Condon a Michael Sheen, dorazili kvůli natáčení dalších záběrů, které jsou nutné k dokončení Breaking Dawn Part 2. Jak bylo již dříve hlášeno jsou to menší dotáčky. Dodatečné dotáčení scén bylo také děláno pro další film
source: stepheniemeyerova.cz