Duben 2012Breaking Dawn pt. 2 tapety

27. dubna 2012 v 22:32 | alice |  4fotky/obrázky-p.2

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
stepheniemeyerova.cz

Web „Super.cz a „The Sun“ zvěřejnily, že v tuto chvíli bezvlasý Robert Pattinson musí přetáčet scény z Twilight Ságy dílu Rozbřesk část 2. s parukou..

26. dubna 2012 v 21:44 | alice |  4news-p.2

Herec Robert Pattinson (25) má na hlavě třímilimetrový porost. Robert musí dotáčet filmové scény s parukou. Vlasy shodil v domnění, že se v brzké době nebude vracet do své postavy upíra Edwarda Cullena z Twilight Ságy. Jenže se do role vrátit musí, protože režisér není spokojený s některými scénami. Před kameru tak pětadvacetiletý herec půjde s parukou na hlavě.
"Ta paruka vypadá skvěle a nikdo nepozná vůbec nic. Robert si vůbec nemyslel, že když si oholí hlavu, způsobí tím takové velké komplikace," píše The Sun.
"Film je něco jako skládačka, kdy každý kousek - každý záběr, je jedno, jak je krátký - musí přesně zapadnout do dalšího kolem,"..
…komentoval potřebu přetáčení scén sám režisér Bill Condon s tím, že se nejedná o nové dialogy, pouze technické záběry tak, aby film tvořil dokonalou iluzi.


stepheniemeyerova.cz - zdroj !Pokrač.-Více informací o nových upírech z „Breaking Dawn Part 2″

22. dubna 2012 v 14:38 | alice |  4fotky/obrázky-p.2

________________________________________________________________________________________________
imagebam.comLisa Howard : Siobhan
Datum narození : 24.11.1963
Místo narození : Akron, EUA
Twitter : @LisaHowardNYC
Více o Lise : Twilightish

________________________________________________________________________________________________
imagebam.comPatrick Brennan : Liam
Datum narození : 25.12.1972
Místo narození : Los Angeles, EUA
Twitter : @ThePatBrennan
Více o Patrickovi : Twilight Lexicon
Patrick Brennan

Více informací o nových upírech z „Breaking Dawn Part 2″…..

22. dubna 2012 v 14:36 | alice |  4fotky/obrázky-p.2

J.D. Pardo (Jorge Daniel Pardo) : Nahuel
Datum narození : 07.09.1980
Místo narození : Panorama City, Kalifornie, USA
Twitter : Není ověřeno
Více o J.D. Pardo : IMBD

Robert Pattinson si pravděpodobně opět zahraje pod režijním vedením Davida Cronenberga

22. dubna 2012 v 14:32 | alice |  news rob

Podle The Tracking Board všudypřítomná "Twilight" hvězda Robert Pattinson dělá všechno, co může, aby nebyl považován za "'Twilight' star Pattinson", a pokud to znamená, že se musí zapojit do každého nadcházejícího projektu Davida Cronenberga, aby toho dosáhl, při Bohu všemohoucím, udělá to.
Robert byl právě zmíněn ve spojitosti s vedlejší rolí v nadcházejícím temně komediální drama režiséra Cronenberga, "MAPS TO THE STARS" (Mapy ke hvězdám). Film, s nímž už je spojován Viggo Mortensen, ukazuje příběh životů dvou dětských herců zničených zkažeností Hollywoodu. Pattinson by mel být obsazen do role Jeroma, který je přes den šoférem v noci se snaží prorazit jako herec. Scénář napsal Bruce Wagner, který byl původně zamýšlen i jako režizér, ale pouze do doby než se této role zhostil Cronenberg v roce 2006.
Tato zpráva přichází těsně před květnovou premiérou Cronenbergova velmi očekávaného filmu s Pattinsonem v hlavní roli "Cosmopolis", založený na románu Dona DeLilla se stejným názvem.
Robert Pattinson je v současné době také v aktivním vyjednávání do role ve filmu "Unbound Captives", dovém drama, ve kterém si zahrají takové hvězdy jako Hugh Jackman a Rachel Weisz.

Breaking Dawn pt. 2 dotáček se zůčastní i Michael Sheen

22. dubna 2012 v 14:27 | alice |  4news-p.2


Před pár dny Bill Condon oficiálně potvrdil dotáčky Breaking Dawn pt. 2 ve Vancouveru. Dnes k tomu Jack Morrissey, partner Billa Condona, dodal:
"Je to méně než týden, a my už víme, že Rob a Kristen budou ve Vancouveru. Včera jsem tweetoval, že ano, uvidíme i nějaké ty paruky, ale rozmazal jsem větu, která poukazovala na to, že nepochybně uvidímetaké Michaela Sheena letišti ve Vancouveru, aby si naposledy zopakoval roli Ara, vůdce Volturi. . . Jak Bill zmínil v dopise fanouškům, Rob i Kristen si také naposledy nasadí své zlaté kontaktní čočky. . . Kristen si nasadí oboje [červené i zlaté], a Michaela Sheena uvidíme s červenými"
Později Jack doplnil, že v případě Kristen půjde pouze o červené kontaktní čočky. Jack také poznamenal, že se nejedná o přetáčení některých scén, "Protože nic z toho co Bill k Breaking Dawn natočil nepotřebuje přetočit!, ale jde o doplňující záběry, které nebudou obsahovat žádné nové dialogy.
Více se můžete dočíst na stránkách Twilight Examineru.

Filmový festival v Cannes 2012, info : Rob a Kris by se měli účastnit…

22. dubna 2012 v 14:26 | alice |  news robsten

Breaking Dawn Cannes 600x403 On the Road and Cosmopolis will be in Competition at Cannes robert pattinson on the road kristen stewart cosmopolis cannes film festivalKristen Stewart v "ON THE ROAD" a Robert Pattinson v "COSMOPOLIS" oba filmy získají svou světovou premiéru na filmovém festivalu "The Cannes Film Festival" a budou tak hrát v soutěži, která je nejprestižnější částí celého festivalu a bude probíhat v datumu od 16.5. -27.5.
Také jsme dostali nový poster k "On the Road" s "Marylou's" (Kristen Stewart) s oficiálním logem výběru Cannes festivalu.

"Cannes film Blog festival :" Oficiální filmový festival v Cannes 2012 dnes ráno oznámil program, který by měl být v Paříži. Zpráva, vytvořila obrovské vzrušení v široké veřejnosi (hlavně u Twilight fanoušků). Vypadá to, že se pravděpodobně Robert Pattinson a Kristen Stewart zúčastní festivalu.Breaking Dawn Cannes 600x403 On the Road and Cosmopolis will be in Competition at Cannes robert pattinson on the road kristen stewart cosmopolis cannes film festival
Pár se neobjeví spolu v jednom filmu, nicméně Robert hraje v "Cosmopolis" režie David Cronenberg , zatímco Kristen je součástí obsazení filmu "On the Road" režie Walter Salles.
Další velká otázka zní : "Jaké bude datum účasti Roba a Kris v Cannes?"
Bohužel, datum je známo až z festivalového harmonogramu který bude zveřejněn - a to může trvat ještě několik týdnů!
Oficiální promítací čas každého filmu je :
  • "COSMOPOLIS" - 1 hodinu 45 minut
  • "ON THE ROAD" - 2 hodiny 20 minut


Stehpenie Meyer se chystá produkovat další film, na svých oficílních stránkách take se podělila o novinky z natáčení „The Host“

22. dubna 2012 v 14:21 | alice


18. dubna 2012
Ahoj všem,
Jen jsem chtěla okomentovat článek který dnes vyšel ve Variety. Nechtěli jsem nic oznamovat, dokud nebude celý projekt dohodnutý, ale když už je to venku! Moje produkční společnost, Fickle Fish, už před nějakou dobou získala možnost natočit film podle románu Lois Duncan "Down a Dark Hall". Rozvíjíme tento projekt s našimi dobrými přáteli v Temple Hill Entertainment, s nimiž, je pro nás velkým potěšením znovu pracovat. Zatím toho není moc o co se podělit, ale i v tomto raném stádiu, je to velmi vzrušující. Vyrostla jsem na knížkách Lois Duncan, a nemůžu uvěřit svému štěstí, že se mohu zapojit do tohoto projektu. "Down Dark Hall" je můj nejoblíbenější z jejích románů (i když ve velmi těsném závěsu jsou Summer of Fear a Stranger with My Face) a byl příčinou docela děsivých nočních můr, když mi bylo devět. Pro ty co mají zájem, zveřejním více informaci na stránkách Fickle Fish, až toho bude víc o co se podělit. Tyhle věci potřebují čas, myslím, takže to bude asi chvíli trvat.

Mezitím, natáčení "The Host" jde úžasně - a rychle. Nemůžu uvěřit, že už jsme téměř hotovi. To co zatím máme vypadá skutečně výjimečně dobře a já se nemůžu dočkat, až uvidím to co Andrew Niccol udělá se všemi těmi úžasnými záběry. Každopádně, já ještě nejsem připravená s "Hostitelem" skoncovat, nejsem připravena vzdát se Saoirse, kterou bych s radostí adoptovala, pokud neměla její rodiče tolik ráda, a pokud by už nebyla plnoletá. (Mimochodem, pro ty, kteří mají potíže s výslovností jejího jména, Saoirse se rýmuje s "inertia".){Né že by to nám češtinářům nějak zvlášť pomohlo! :-D }
Bzzy zase naviděnou,
Steph


Kupte si polštář, který byl použit při natáčení líbánek Edwarda a Belly (Sága Stmívání : Rozbřesk část 1)

22. dubna 2012 v 14:19 | alice |  4news
Cena za neobvyklou chvíli: "polštář, který použili Robert Pattinson a Kristen Stewart při natáčení sexuální scény z líbánek v první části Breaking Dawn (varování, oficiální!)!"
Ano, tento malý klenot, který by pravděpodobně chtělo mnoho fanoušků, je o něj boj na EBay aukci :
- Předmět : polštář Edwarda a Belly ze sexuální scény z Breaking Dawn
- Film :
Breaking Dawn část 1 (Sága Stmívání : Rozbřesk část 1)
- Kde ? :
Může být viděn na obrazovce během filmu.
- Barva :
bílá / béžová
- Jsou viditelné :
Stopové množství make-upu herců
- Informace :
Stopy drápů a slz
- Rozměry :
36 "x 20″
- Počet kopií :Jedinečný na světě !
- Autenticita : Prodáno s certifikátem pravosti od Hollywoodu
Proč? Držte kus filmové historie!
  • Až do 22. května! Aktuální nabídka : $ 2 999,99

Scénář k filmu Rozbřesk část II. + nádkres scén

16. dubna 2012 v 15:53 | alice |  4fotky/obrázky-p.2
Tři strany ze scénáře k Breaking Dawn part II. + nákres jedné scény

BD2 přetáčky ofociálně potvrzeny, tady to co Bill Condon vzkazuje všem fanouškům!

16. dubna 2012 v 15:51 | alice |  4news-p.2


Ahoj Twihards!
Zdravím z Los Angeles, kde tvrdě pracujeme na Breaking Dawn, část druhá. Je opravdu šílené uvědomit si, že už je to rok, co jsme skončili s natáčením ve Vancouveru, protože my, ve střižně, jsme nikdy pracovat nepřestali.
Film je hodně jako puzzle, každý kus - každý záběr, bez ohledu na to, jak krátký - musí přesně pasovat těm ostatním. Naše druhá část skládačky konečně začíná tvořit kompletní obrázek a tak za pár týdnů zamíříme zpátky na sever dodělat pár dalších záběrů - poslední drobné chybějící kousky. Nebudeme natáčet žádné nové scény nebo dialogy, jen nějaké technikálie s některými z našeho štábu a úžasných herců.
Opravdu se těším na setkání s některými z přátel které jsem poznal na své Twilight cestě, jako napríklad skvělý Guillermo Navarro, náš kameraman a jeho tým. A ano, budou tam i Rob a Kristen, aby si naposledy nasadili své zlaté kontaktní čočky …
Jsem nadšený, že vás mohu informovat, že za nedlouho budeme mít pro vás další trailer k rozšifrování. A počkejte, až uvidíte první plakáty - jsou úplně jiné než jakékoli "Twilight" obrázky, které jste dosud viděli. A pak konečně přijde 16. listopad a vy se budete moci podívat na poslední film!
Do té doby, vám přeji krásné jaro a já se zase brzy ozvu.
Mějte se hezky.
Bill

Nádherná Breaking Dawn pt. 1 tapeta

16. dubna 2012 v 15:49 | alice |  4foto/obrázky
stepheniemeyerova.cz

Nový fan made poster k Breaking dawn Part 2

16. dubna 2012 v 15:48 | alice |  4fotky/obrázky-p.2

stepheniemeyerova.cz


4 nové stillky s Bellou z New Moon

15. dubna 2012 v 13:03 | alice |  2fotky/obrázky
stepheniemeyerova.cz