Robert Pattinson věří v lásku na první pohled!

12. dubna 2011 v 10:48 | Alice-Palice |  news rob

Zdroj: Isifa
Hvězda ságy Twilight, kterou už brzy uvidíš v novém snímku Voda pro Slony, stále randí s hereckou kolegyní Kristen Stewart a zdá se, že pokud jde o lásku, dobře ví, co chce...
"Nechápu, že někdo může mít sex bez lásky. Já jsem to nikdy nezažil a ani si to nedokážu představit," říká filmový Edward s tím, že trochu víc citlivý než ostatní kluci je pravděpodobně proto, že vyrůstal mezi staršími sestrami.

Rob (24) také přiznává, že věří v lásku na první pohled: "Myslím, že pravá láska funguje jen na první pohled. Je to prostě takový moment, kdy cítíte obrovský příval nějaké zvláštní energie, až se vám skoro zamotá hlava."

Podle Roberta se spousta lidí pokouší žít dohromady, i když v hloubi duše vědí, že to fungovat nebude: "Některé holky mi jsou moc sympatické, ale nikdy mezi námi neproběhlo žádné jiskření, i když si myslím, že jsme po tom oba toužili. A to je pak lepší si říct: 'Hele, budeme kámoši' a do ničeho vážného se nepouštět."

"Ano, mám romantickou duši a věřím, že láska je něco posvátného, o co se člověk musí starat," dodal ještě Robert!

Zdroj:Bravo

Kristen Stewart a Robert Pattinson: Láska na první pohled!

STARS: Kristen Stewart a Robert Pattinson: Láska na první pohled! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Stejně jako tisíce fanynek okouzlil Robert Pattinson i Kristen Stewart hned při prvním setkání...
Na den, kdy se hvězdy ságy Twilight uviděli vůbec poprvé, vzpomíná režisérka prvního dílu Stmívání Catherine Harwicke: "Kristen seděla u mě doma v jídelně a já pochybovala, jestli má Edwarda skutečně hrát Robert. Zdál se mi moc depresivní."

"Probírali jsme se fotkami dalších adeptů," vypráví Cahterine: "Kris pořád držela Robovu fotku a říkala, že k němu cítí magickou přitažlivost, že to musí být on."

"Smála jsem se jí, že je to láska na první pohled a ona souhlasila," vzpomíná ještě režisérka s tím, že Kristen jí musela slíbit, že se do slavného upíra v žádném případě nezamiluje: "Bylo jí jen sedmnáct a jemu už 21!"

"Šla jsem za ním a říkám mu: ´Kris je ještě pod zákonem, jestli na ni sáhneš, jdeš do vězení!´ A donutila jsem ho přísahat na Bibli, že si jí ani nevšimne. Lásce ale člověk neporučí. Jsou nádherný pár," dodává s dojetím Catherine.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama