Everyone is talking about Rob, Kristen & Breaking Dawn

8. března 2011 v 18:33 | Alice-Palice |  4news

Poslední dobou se všichni rozpovídali o Breaking Dawn nebo o Twi-caste. Jeden z nich je Lee Pace (Garrett), který řekl, že BD není jeho oblíbený typ filmu, ale zato má rád režiséra, který prý z Kristen udělal v BD hotovou fimovému hvězdu. Další je Angela Sarafayn (Tia), která řekla, že Rob s Kristen jsou opravdu zlatí a řekla i něco ohledně BD a poslední je Michael, který zase mluví o Robovi (rozhovor vznikl již před premiérou Eclipse).

○Rozhovor jsem přeložila, takže si jej můžete přečíst celý v češtině v celém článku...Q: Napadlo mě, jestli můžete mluvit o své roli Garretta v Breaking Dawn - Část 2. Můžete nám říci více podrobností o jeho charakteru? Je jako jeden z Volturiových?

Lee Pace: Ne, já jsem dobrý chlap. Jsem s týmem Cullenových. Jsem pouze v posledním filmu. Hraju Garretta, který vstupuje na scénu v posledním filmu. Mám s ním výbuch. Bill Condon je úžasný. Myslím tím, už jste někdy viděli film s ním a neměli jste ho rádi?

Výborně, ne. :)

Tak jsem se cítil taky. Tyto filmy jsou takové, jaké jsou. To není můj typ filmu, ale musím říci, že pracovat s Billem Condonem, a on mi ukázat spoustu jiných věcí, je to úplně můj typ filmu. Je to opravdu cool. Je to opravdu cool a temné. Dostavá Kristen (Stewart), na opravdu skvělou cestu. Ona vypadá úžasně ve filmu. Vypadá jako skutečná filmová hvězda.
__________________________________________________________________
překlad anglického článku by: Bells Cullen - stepheniemeyers.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama