Billy Burke Talks Breaking Dawn

8. března 2011 v 18:37 | Alice-Palice |  4news
Billy Burke (Charlie) poskytl další nový rozhovor, ve kterém mluvil i o Breaking Dawn. Tentokráte pro časopis SunTimes. Řekl například to, proč si myslí, že lidé srovnávají Red Riding Hood (Billy hraje také v tomto filmu) a Twilight, právě ve Vancouveru natáčejí, Billy bude mít ve filmu scénu s Kristen hned po svatbě, kdy budou novomanželé odcházet na svatební cestu a není smutný z toho, že se sága končí, byla to pro něj úžasná jízda a je rád, že mohl být součástí hollywoodsek historie.

○ Článek ze SunTimes jsem přeložila, takže si jej můžete přečíst celý v češtině v celém článku...Lidé srovnávají tento film s Twilight. Proč si myslíte, že to tak je?
To, co si myslím je tohle. Je tam milostný trojúhelník. Je tu mladá dívka a dva pánové soupeřící o její pozornost. To je asi největší srovnání. Další než tohle je to, že tam je zapleten vlk. [Smích] Jsou tam rozsáhlé záběry na hory v traileru a některé i z Twilight, takže si myslím, že to je to, na co lidé koukají a srovnávají to.


Jsou nějaké novinky, které mi můžete říct o Rozbřesku?
Právě jsem tady ve Vancouveru, kde se teď natáčí. Stachy je zde v celé své kráse. Po tomto filmu si nejsem jistý, jestli se Stachy v této podobě někdy vrátí k mé tváři. To by byla skvělá práce pro mě. Nemyslím si, že mám u všech nějaké výhody, kdyby bylo více knih a více filmů, tak bych se k nim asi vrátil. Je to legrační role a já jsem rád zapojen do hry. Pokud jde o bytí smutný, nevím jestli se to stane. Já určitě nebudu rád, ačkoli...


Fanoušci umírají touhou vědět, jestli bude scéna mezi Charliem a Bellou po svatbě ve filmu. Řeknete nám to?
Ano, mám scénu s Kristen přímo po svatbě ještě předtím, než odjede na líbánky.
Billy Burke řekl, že ví, že je Charlie nejvíce bezradný otec v historii. Jako otec populární Belly v Twilight sáze si nikdy nevšiml, že jeho dcera randí s upírem.
"Já vím, já vím," říká herec Billy Burke. "Neví to - moje role Charlieho musí kontrolovat sebe, aby byl hodně zapomětlivý. "
"Zvláště teď. Ve dvou nadcházejících ´Breaking Dawn´ filmech mu to všechno řeknou.
Nyní je v natáčení poslední epizody na vrcholu svobody. Charlie zjistí pravdu a jeho celý svět se mu převrátí vzhůru nohama," říká Burke.
Pokud jde o upířího zetě, domnívá se tohle:

"Vysvětluje Charliemu všechno tak , že už chápe, že je jeho dcera vlastní osobností. Ona bude prostě dělat to, co chce dělat. Půjde po tom, co miluje. A tak to respektuje. "
Natáčení bude ukončeno v dubnu, že ano?

"Je to tak," říká Burke. "Nejsou žádné další knihy. Nejsem smutný. Je to dobrá jízda. Nemůže to jít donekonečna, i když jsem si jistý, že v srdcích fanoušků Twilight to bude. Jen jsem hrdý na to, že mi to umožnilo být součástí historie Hollywoodu. "
____________________________________________
překlad anglického článku by: Bells Cullen - stepheniemeyers.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bells Cullen - affs Bells Cullen - affs | Web | 9. března 2011 v 9:30 | Reagovat

jsem moc ráda, že se film bude doopravdy podobat co nejvíce knížce :) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama