Stephenie Meyerová-výklad

24. ledna 2011 v 17:51 | Alice-Palice |  Moje psaní
Tohle je můj výklad na téma Stephenie Meyerová...je to zkrácený takový malý životopísek=)


Stephenie Meyerová
Tahle spisovatelka je jedna z mých oblíbených spisovatelů i spisovatelek, protože se mi líbí jak hezky a napínavě píše.Když čtu její knihy tak mě to nutí číst dál a né hned po první kapitole odložit knihu a jít si číst něco jiného.
V jejích knihách najdete od všeho trochu...záhady,dobrodružství,přátelství,lásku,žárlivost a hodně dalšího. Stephenie je výmečná spisovatelka a proto si myslím,že by aspon její jméno měl znát každý.

Stephenie je oblíbená americká,ted již po celém svetě známá spisovatelka.Narodila se 24.prosince 1973 v Hartfordu v Connecticutu v USA Stephenovi a Candy Morganovým.
V Conecticutu,ale žila jen do svých čtyř let.Pak se s rodinou přestěhovala do města Phoenix v Arizoně.V Arizoně chodila na střední školu Chaparral ve Scottsdalu.Stephenie se ve škole cítila jako Outsider.Zatímco většina jejích spolužaček jezdila v nablýskaných autech a vystavovala na odiv nejnovější plastiky nosu,Stephenie neměla auto až do svých dvaceti let.
Za svou tvrdou práci dostala stipendium určené jen těm nejlepším a mohla si tak dovolit jít na vysokou školu.Z Arizony se přestěhovala do malého města Provo v Utahu kde chodila na prestižní Birghamskou universitu.Jejím hlavním oborem na univerzitě byla angličtina se zaměřením na literaturu.
Na univerzitě potkala svého budoucího manžela Christiana,kterého si vzala když jí bylo 21 let roku 1994.S ním má tři syny Gaba,Setha a Eliho.
2.června roku 2003 se jí zdál zvláštní sen,který jí změnil celý život.Sen byl o lidské dívce a upírovi, kteří se do sebe zamilovali, ale velice toužil po její krvi. Na základě tohoto snu Stephenie Meyerová napsala záznam, ze kterého vznikla kniha a později celá sága.První kniha Stmívání vyšla v roce 2005.Po úspěchu této knihy Stephenie vydala další tři knihy Nový měsíc,Zatmění a Rozbřesk.Dosud vydala také knihu Hostitel a knihu Krátký druhý život Bree Tannerové,která souvisí se třetím dílem ságy.
V roce 2008 Stephenie ocenolo USA Today titulem "Spisovatelka roku".

V ČR v roce 2009 byla prohlášená její kniha Stmívání na 4. místo v české show "Kniha mého srdce" .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HunsGellyBot HunsGellyBot | E-mail | Web | 13. ledna 2017 v 19:54 | Reagovat

Effexor Adderall Shrooms Xanax And Adderall Generics For Adderall <a href=http://www.netvibes.com/stratteraonline>buy adderall online no prescription</a>. Adderall Xr Generic Price Minocycline Adderall Can I Take Adderall And Xanax Together Taking Adderall And Zoloft . adderall and effexor overdose as suicide  Name Brand Adderall Versus Generic . Adderall Meth Effexor Klonopin And Adderall Together  adderall viagra Paroxetine And Adderall Percocet And Cymbalta Adderall Seroquel Adderall

2 Bill SimleBot Bill SimleBot | E-mail | Web | 17. ledna 2017 v 23:17 | Reagovat

buy xanax online overnight delivery  is xanax prescription . how to order alprazolam online withdraw from xanax symptoms  xanax withdrawal relief online xanax prescription normal xanax dosage buy xanax without perscription . symptoms xanax xanax alprazolam side effects legal order xanax online <a href=http://onlinepharmacyxanax.angelfire.com/>Buy Xanax Online</a>. how to get xanex xanax pills side effects xanax online no prescription yellow xanax bar .
<a href=http://politics.mn/2014/05/30/mn-gop-convention-live-blog-may-30-2014/#comment-218530>alprazolam .25mg, alprazolam .5 mg tablet,</a>

3 Phill MorisBot Phill MorisBot | E-mail | Web | 19. ledna 2017 v 21:13 | Reagovat

how can i get a prescription for xanax  alprazolam sale . find xanax withdrawal symptoms of alprazolam  buy xanax pills online how do i get a xanax prescription xanax used treat xanax wikipedia . alprazolam medicine anxiety medication alprazolam how much xanax is safe <a href=http://onlinepharmacyxanax.angelfire.com/>Buy Xanax cheap</a>. what are xanax xanax cost per pill is xanax a benzodiazepine alprazolem .
<a href=https://charity-navigator.tenderapp.com/discussion/new/>how to order xanax from canada, xanax drug addiction,</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama