Again Breaking Dawn news

24. ledna 2011 v 21:08 | Alice-Palice |  4news
01. Kde bude Rozbřesk rozdělen?
V podstatě chceme, aby se diváci dostali přes emocionální cestu Belly k proměně. 1. část se vztahuje na svatbu, líbánky a porod. Skoční to těsně před tím, než se Bella promění.

02. Kniha má tři části. Dvě z toho vypráví Bella a ta prostřední je psaná z pohledu Jacoba. Jak jste tohle zvládli? Příběh se od Belly trošku vzdálí bude následovat Jacoba, jak bude zápasit s vlastním dilema. Můžete z toho mít pocit, že Cullenovi se vyrovnávají s těhotenstvím, ale svět se pořád točí tam venku s Jacobem.

03. Proč byl Bill Condon vybrán jako režisér posledního dílu ságy?
Tento film je nejtěžší z hlediska výkonu. A s Billovým dřívějším rěžírováním si myslím, že nikdo jiný by nebyl pro tuto práci lepší, dokáže z herců vytáhnout to nejlepší. A navíc se těší na tento žánr a má jistou vášeň pro Twilight knihy a filmy.

04. Jak je vylíčena dlouho očekávaná láska mezi Bellou a Edwardem?
I když jejich fyzický vztah je nad rámec toho, co bylo v posledních třech dílech, neuděláme z toho lehké porno. Je to legitimní a důležitá součást filmu, romantická a smyslná.

05. Na konci Rozbřesku přijde asi 70 upírů z celého světa aby se dali do křížku s Cullenovými a jejich spojenci (+ Jacoba a jeho smečka). Jak můžete udělat obě části zcela přesvědčivé?
Druhá část filmu je mnohem více akční, pokud jde o otázky života a smrti. Ale domácí momenty první části mají taky emocionální úder. Je tam bolest novomanželského napětí. Menželství není zas takový zážitek, jaký mysleli, že bude.

Přes: ...
Shift+R zlepší kvalitu vyznačeného obrázku. Shift+A zlepší kvalitu všech obrázků na webové stránce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama