6.díl Upířích deníků-Soumrak vychází již v lednu 2011!!

11. ledna 2011 v 17:57 | Alice-Palice |  tvd ostatní

Upíří deníky

mw_upiri_main3


Připravujeme

Původní čtyři díly úspěšné série vyšly v USA již v letech 1991-1992. V loňském roce začala v USA vycházet navazující série s názvem Vampire Diaries: The ReturnPrvní díl tohoto pokračování, jehož originální název zní Nightfall, vydává Nakladatelství Fragment ve dvou částech: 5. díl: Návrat (vyšel v říjnu 2010), 6. díl: Soumrak (vyjde v lednu 2011).


soumrak_3d6. díl: Soumrak

Temnota se šíří městem. Damon, který býval vždy lovcem, se sám stává kořistí - obětí zlomyslného stvoření, které dokáže ovládnout jeho vůli a které netouží pouze po Elenině krvi, ale přímo po její smrti. Starý les zabydlují podivní krvelační hmyzí tvorové a stromy ožívají vlastními zlovolnými úmysly.
Vychází 24. ledna 2011.
Autor: L. J. Smithová
115x183 mm, brož.

Zvítězí láska, nebo žízeň po krvi? Upíří deníky se otvírají!

Harry Potter odstartoval vášeň čtenářů po fantasy románech, které se dotýkají magie a kouzel. Sága o Dračím jezdci od Christophera Paoliniho způsobila dračí mánii a teď přichází další téma, které se stává středem pozornosti čtenářů po celém světě.
Touha po krvi je čím dál silnější a čtenáři prahnou po titulech s upíří tématikou. To dokazuje i celosvětový úspěch Upířích deníků, které přináší na knižní trh Nakladatelství Fragment.
Nová generace nemrtvých je určena pro všechny čtenáře od 15 let, kteří na stránkách najdou milostný trojúhelník plný touhy, očekávání, zvratů a krve.

Smrtící milostný trojúhelník

Elena: zlaté dítě, vůdčí typ; dívka, která může mít každého kluka, po kterém zatouží
Stefan: zamyšlený a tajemný; zdá se, že je jediný, kdo může odolat Eleně, ale ve skutečnosti bojuje, aby ji ochránil před hrůzami, které ho pronásledují
Damon: sexy, nebezpečný a hnaný touhou pomstít se Stefanovi, bratrovi, který ho zradil; odhodlaný získat Elenu, ochotný zabíjet, aby ji ovládl


Zdroj:http://upiri-deniky.cz/

Kopíruj také  ale s mím zdrojem!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veva Veva | Web | 12. ledna 2011 v 17:52 | Reagovat

týjo.. ono to má šest dílů?? :D sestřenka má jen čtyři xD nebo kolik jich je v tý sadě xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama