Robsten na vánoce v Anglii

18. prosince 2010 v 9:45 | Alice-Palice |  news robsten
Zasvěcené zdroje uvádějí, že se Robert Pattinson prý už konečně vyjádří… a bude svatba! Požádá Kris o ruku na Vánoce doma v Anglii?
Chodí ti dva spolu, nebo to je jen marketingový tah? Vezmou se nebo skončí jako jiné hollywoodské páry, které se scházejí a rozcházejí s natáčením každého nového filmu?

Prý ne! Robert se prý už chystá vyjádřit a stvrdit svou oddanost Kristen svatebním slibem!



Slavný pár se seznámil při natáčení prvního ze série upíří ságy Twilight. 

Čtyřiadvacetiletý Rob se nikdy k jeho údajnému vztahu s kolegyní - herečkou nechtěl vyjadřovat, a Kristen byla v tomto směru stejně málomluvná. A tak zbývaly jen dohady a úsudky: jsou ti dva přátelé nebo je v tom víc?

Nyní se ale Robert, podle zdroje z jeho blízkého okolí, chce vyznat z lásky ke Kristen (20) a požádat ji o ruku. 
Pokud ti dva spolu opravdu randí již od prvního upírského dílu, jsou to už více jak tři roky, což je dost dlouhá doba na vzájemné poznání. 

"Rob a Kristen jsou spolu tajně už tři roky a jsou si vzájemně první opravdovou velkou láskou. Ani jeden si neumí představit život bez toho druhého," uvedl tajný zdroj. "Robert to cítí jako důležitý okamžik ve svém životě a svatba je pro něj důležitým a opravdovým potvrzením vzájemné lásky," dodal.


Tento rok pozval Robert Kristen na vánoční svátky domů do Anglie. "Kris absolutně miluje Anglii, navíc po boku Roba. Báječně si rozumí i s jeho rodinou a hlavně sestrami. Robova maminka teď chystá pro svou budoucí snachu ty pravé anglické Vánoce, včetně tradičního sledování EastEnders a slavnostního proslovu královny," dodal blízký zdroj.

zdroj:http://mania-twilight.blog.cz/

my zdroj:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama