Old 2 články-Robsten

2. prosince 2010 v 16:46 | Alice-Palice |  news robsten

Kristen Stewart sedí na klíně Robert Pattinson je na snuggly Datum

Po nějakých pracovních povinnostech, které je poslední dobou dělili od sebe, se Robert Pattinson a Kristen Stewart nedávno opět sešli v Los Angeles - a do města vyrazili v časných ranních hodinách z pondělka na úterý.
Nejdříve byli hvězdy Twiligh ságy spatřeni opouštět restauraci Ago ve slunečném Los Angeles po společné romantické večeři.
Později v noci se zastavili v Soho House, kde údajně Stewart (20) seděla Pattinsonovi na klíně. "Pevně se k němu přitulila," řekl svědek pro UsMagazine.com. Dodal, že byli "roztomilí".
Pár, který původně vztah tvrdě popíral, se k němu ale poslední dobou staví vůči veřejnosti oteveně. Letos v létě navštívil Pattinson (24) Stewart v Montrealu na natáčení snímku On the Road. Tam byli spatřeni, jak se před house party líbají.
Možná se konečně Pattinson vydal správnou cestou? Zdroje pro US říkají, že chce být ohledně vztahu s Kristen více otevření, ale ona s tím nesouhlasí.

"Kristen je panovačná a to je pro něj těžké," řekl zdroj. "Myslím ale, že se mu to líbí."
Pár má povinnost udržovat v dohledné době dobré vztahy a to kvůli natáčení Breaking Dawn, jehož první část se začně natáčet již velmi brzy.
                                                                       zdroj:

Robert Pattinson and Kristen Stewart kissing, cuddling & holding hands!

Dneska se skoro žádné novinky neobjevily, tak tady jsem přeložila krátký článek o tom, jak strávili minulý víkend Kristen Stewart a její přítel Robert Pattinson :)Kristen Stewart a Robert Pattinson spolu zažili náročný víkend!
Náše oblíbená dvojice se zúčastnila v pátek soukromé párty u bazénu v hotelu Thomson, kde neskrývali svou náklonost jednoho k druhému.
"Na střeše u bazénu se konala narozeninová oslava a všichni byli překvapení, když se Kristen a Rob ukázali spolu," řekl zdroj. "Vypadali velmi šťastní, smáli se a celou dobu se potloukali u bazénu. Drželi se za ruce a poté se i líbali," řekl zasvěcený. "Nevypadalo to, že by se snažili schovávat, že spolu chodí. Prostě se v pohodě bavili s přáteli a kouřili. Nikdo je neobtěžoval. Prostě vypadali jako normální pár!"
Kromě toho byl pár v neděli večer viděn ruku v ruce v restauraci v Beverly Hills, kde si dali sushi.

Zdroj(my):

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama