Will Bella and Edward's Honeymoon in Brazil be "Overly Hot"?-old článek

19. listopadu 2010 v 20:45 | Alice-Palice |  4news

Zdá se, že se tvůrci Twilight rozhodli udělat dva nadcházející filmy ságy Stmívaní extrémně horké a zřejmě ještě více sexuální než v předchozích dílech. Robert Pattinson a Kristen Stewart by totiž měli na Brazilském ostrově natáčet líbankové scény v Breaking Dawn. Pravděpodobné místo natáčení oznámila herečka Nikki Reed.


Sotva Reedová oznámila novinky, na internetu se objevila spousta spekulací, kde všude se bude natáčet. Mezi nejpravděpodobnější místa patřil Vancouver, Louisiana a Brazílie. Mezitím režisér Breaking Dawn řekl, že chce zůstat věrný knize Stephenie Meyerové a líbanky natáčet v Brazílii.

"Bude se to natáčet pár dní [v Jižní Americe], ale já tam nebudu. Budou to líbanky jen Belly a Edwarda," řekla herečka Nikki Reed HollywoodLife.com na premiéře jejího nového filmu "Last Day of Summer" v LA (22.9.).

Pokud režisér opravdu zůstane věrný knize, pak uvidíme, jak Edward není schopen kontrolovat sám sebe, odkryje své vnitřní démony a sexuální chtíč. Rozhodnutí natočit Breaking Dawn "hot" a sexy je dost zajímavé, protože sága Twilight je velmi populární i mezi dospívajícími a příliš mnoho sexuálních scén se zdá pro jejich věkovou skupinu poněkud nevhodné. No, asi budeme muset později posoudit sami, jestli je film opravdu tak sexy nebo se kolem toho dělá jen přílišný humbuk.


 nalezeno:

pokud budete kopírovat,pouze s tímto zdrojem

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama