Návod jak na dess/lay

22. listopadu 2010 v 17:12 | Alice-Palice |  Návody
JAK NA DESIGN :X)


1. - OTEVŘEME SI OBRÁZEK .... OTEVŘEME SI NOVÝ LIST ( VELIKOST 1024 X 768) ..(aby se vám tam obrázek vešel a měli jste dost místa )
- OBRÁZEK ZKOPÍRUJEME do NOVÉHO LISTU

2. - KLIK ŠIPKA NA PRAVO vybereme obdélník ... uděláme VÝBĚR napojíme obdélník k obrázku ... KAPÁTKEM si vybereme barvu ... KLIK DO VÝBĚRU ...(výběr se nám zbarví)
- uděláme další výběr viz obrázek (dělej širší a menší na výšku) ...V liště si najdeme FILTRY -PHOTOMASGUE-OHEŇ ... barva jako na obdélníku (co jsme ted dělali) průsvitnost 100% klik na ikonku s listama (viz obrázek ) černý list musí být v popředí


3. -KLIK ŠIPKA ..OBDÉLNÍK..VÝBĚR tam kde bude menu ...KLIK PŘECHOD(modro-bílí obdélník) KAPÁTKEM si vyber barvu odškrtni ZDOLA NAHOR ..DVORBAREVNĚ..PRŮSVITNOST 100 a druhá 4(udělej aby to vypadalo rozpitě a nebyl vidět obdélník)


4. - Uděláme VÝBĚR aby jsme se napojili na předešlé menu KAPÁTKEM vybereme barvu (klikni ke konci) a do výběru KLIK plechovkou
TIP : (jestli tam bude vidět spoj tak si udělej na spoji výběr ...lišta filtri -Optické efekti- Umělecké rozostření a ono to zmizí )


5. Stejně jako menu si uděláme stránku (jestli chceme mít str. jinak barevnou)
-uděláme výběr aby nám navazoval k obrázku VYBEREME barvu tmavou KAPÁTKEM (aby to potom vypadalo jako když nám obrázek vystupuje) PŘECHOD- BARVA KAPÁTKEM-JEDNOBAREVNĚ-Z LEVA DO PRAVA to samé uděláme i na druhé straně akorát Z PRAVA DO LEVA


6. Přidáme písmo obrázky a efekty jako brushes a tak ( Jak na brushes )
Potom si uděláme VÝBĚR (to co se bude na blogu rolovat ) KOPÍROVAT do NOVÉHO LISTU(1024x768) VLOŽ a OŘÍZNI


7. Vrátíme se k obrázku je tam VIDĚT VÝBĚR ZKRÁTÍME SI HO ( tak aby to bylo bez obrázků.. to bude vidět na stránce až se nám obrázek odroluje) KOPÍROVAT a VLOŽ NA HORU ABY NEBYLO VIDĚT ZÁHLAVÍ (v tomto případě pes)

8. Tak a máme dva obrázky První obrázek co jsme vyřízli (v našem případě pes a pozadí str.) ulož jako POZADÍ STRÁNKY a Druhý obrázek ulož jako OKRAJE STRÁNKY


9. A zde je náhled jak design bude vypadat
.:: Nastavení ::.
Obrázek POZADÍ STRÁNKY ... si vlož do Stránka-pozadí stránky-nahoře -uprostřed-neopakovat
Obrázek OKRAJE STRÁNKY ... si vlož do Stránka-okraje stránky-nahoře-uprostřed-opakovat vertikálně(nemusí jak se bude líbit )
Okraje stránky si musíš naštelovat aby ti obrázky seděli na sebe
Velikost stránky musí být stejná jako šířka záhlaví

Ukradeno: od Mekenzie ↓↓↓

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama